• Informacje na temat:

  pierwszy mąż kasi figury

Artykuły na temat: pierwszy mąż kasi figury
 • Kasia Figura: Teściowa pomaga aktorce finansowo!

  Od lutego 2013 roku trwa sprawa rozwodowa Katarzyny Figury i jej męża Kaja Schoenhalsa (50). Małżonkowie wciąż toczą spór rozwodowy o podział majątku i zniesławienie. Przedłużające się procesy są(...) dzieci na kilka tygodni i jechać na drugi koniec świata. Obawiała się, że mąż mógłby wykorzystać moment i wywieźć córki za granicę. W trudnej sytuacji aktorce z pomocą przyszła jej amerykańska teściowa...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Katarzyna Figura podjęła trudną decyzję

  Już nie pierwszy raz godzi się na podróż córek za ocean. Ta wyprawa będzie jednak i dla niej, i dla dziewczynek szczególna. Aktorka jest pełna nadziei, ale nie kryje też podenerwowania.

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Teściowa Katarzyny Figury udzieliła wstrząsającego wywiadu!

  Dorothy Morton, matka męża Katarzyny Figury (54 l.) nie zostawia na synu suchej nitki. Wyznaje także, że boi się o życie swoje, synowej i wnuczek!

 • Kasia Cichopek i "sexy mamy"

  Każda z kobiet ma ochotę zrobić czasami coś tylko dla siebie. Schudnąć lub zmienić fryzurę. Uczestniczki programu "Sexy mama" mają taką możliwość.

 • Kasia Figura zarabia na córce

  ...się, że jej nazwisko otwiera wiele drzwi. I to, co dla innych jest trudne do załatwienia, jej zajmuje dosłownie chwilę" - mówi znajomy pani Kasi. "Ona lubi zarabiać pieniądze, ale najważniejsze jest to, że wie jak to robić" - dodaje jej koleżanka. Następnie postanowiła wypromować najbliższych. Na pierwszy ogień poszedł mąż Figury, Kai Schoenhals - za jej namową zagrał w filmie "Pora umierać...

 • Seksbomba polskiego kina

  Katarzyna Figura już dawno udowodniła, że warunki fizyczne to nie największy atut jej aktorskiego rzemiosła. Obchodząca dziś 50. urodziny gwiazda "Pociągu do Hollywood", "Kingsajzu" oraz "Kilera" stworzyła wiele niezapomnianych kreacji.

 • Figura na czarnej liście rodziców w USA!

  ...aktorka, matka Kaja przyznała: "Mój syn nie jest zdolny do miłości". A jednak nie wiadomo, czy sąd da wiarę, że za rozpad związku gwiazdy winę ponosi jedynie jej mąż. Wszystko przez incydent, który wydarzył się w sierpniu 2012 r. w mieście Gorham w USA. "Po kolacji mój mąż doniósł na policję, że jechałam samochodem po wypiciu kieliszka wina. Nasze dzieci były bezpośrednimi świadkami tej sytuacji...

 • Skrzynecka: Krótki macierzyński

  Wie, że realizacja jej planu nie będzie łatwa. Jednak czuje, że wszystko musi się udać.