• Informacje na temat:

  pierwszy mąż pavlovic

Artykuły na temat: pierwszy mąż pavlovic
 • Jak chudła Iwona Pavlović

  ..., że może i mnie uda się wrócić do dawnej figury. W lipcu 2009 roku pojechałam na tydzień do Lublina i tak zaczęło się moje odchudzanie. Na czym polegała Pani dieta? Były jej trzy etapy. Pierwszy(...). Spotkałam ją ostatnio, zrzuciła trzydzieści kilogramów. Podobnie jak jej mąż. Stwierdziła, że zmieniłam jej życie. Co Pani sądzi o celebrytach, którzy w mediach obnoszą się z otyłością...

 • Jak Iwona Pavlović zostawiła męża

  ...szczęściu. "Było lato, byłam z mężem u znajomych, już mieliśmy wychodzić, kiedy nadjechał Wojtek, czerwonym kabrioletem (...). Już pierwsza wymiana spojrzeń była znacząca". Pierwszy krok wykonał Wojtek: "Był(...) rodzinnie, wspaniale dowartościowana". Mamy nadzieję, że pan Arek - były mąż Iwony, nie kupi dzisiejszego "Super Expressu"... Pavlović zdradza także pewne niepokojące szczegóły dotyczące jej relacji...

 • Tyszkiewicz i Pavlović wyzywały się za kulisami

  Jak wiadomo, w piątek, 25 września, Iwona Pavlović wyszła za mąż za Wojtka Oświęcimskiego. Z tej okazji w niedzielnym "Tańcu z gwiazdami" wszyscy zaśpiewali jej "Sto lat" i Gorzko, gorzko". Beata Tyszkiewicz pozwoliła sobie na małą uszczypliwość - zażartowała, że "to nie pierwszy ślub i nie ostatni" i dodała, że nie pojawiła się na ślubie, bo miała ładniejszą sukienkę od Iwony. Ten żart wytrącił...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Natalia Siwiec: Zawsze marzyłam o trójkącie

  Natalia Siwiec w ostatnim odcinki programu "Kulisy Tańca z gwiazdami" na kanale Polsat Cafe zwierzyła się prowadzącemu program Billgunowi, że całe życie marzyła o trójkącie.

 • Gala Gwiazd w Międzyzdrojach

  Odsłonięcie ławki poświęconej pamięci Gustawa Holoubka będzie najważniejszym wydarzeniem tegorocznego Festiwalu "Gala Gwiazd", który odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Międzyzdrojach.

 • Ona nie wygra "Tańca z gwiazdami"

  W niedzielę, 23 października, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hulboj. O Kryształową Kulę walczy już tylko sześć par.