• Informacje na temat:

  pierwszy odcinek

Artykuły na temat: pierwszy odcinek
 • "Przyjaciółki": Pierwszy odcinek 13. sezonu

  Inga, Anka i Patrycja nie mogą doczekać się powrotu Zuzy. Co jeszcze wydarzy się w pierwszym odcinku najnowszej serii?

 • "Wataha": Ponad milion widzów objerzało pierwszy odcinek

  Ponad milion widzów obejrzało w niedzielę, 12 października, pierwszy odcinek nowego polskiego serialu HBO "Wataha".

 • "Pamiętniki Wampirów": Pierwszy odcinek 8. sezonu w serwisie Netflix

  ...29 października w serwisie Netflix zadebiutował pierwszy odcinek finałowego sezonu "Pamiętników Wampirów".

 • Pierwszy odcinek 5. sezonu "Gry o tron" odkodowany

  Nowy sezon nagrodzonego Emmy i Złotymi Globami kultowego serialu HBO "Gra o tron" pojawi się 13 kwietnia - po raz pierwszy w historii jednocześnie w Stanach Zjednoczonych i w Polsce. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek piątego sezonu Gry o tron w nocy z 12 na 13 kwietnia o godz. 3 nad ranem w HBO i HBO GO. Pierwszy odcinek będzie również wyemitowany w poniedziałek, 13 kwietnia

 • „Zniewolona”: Kiedy zobaczymy ostatni odcinek serialu?

  ...​ "Zniewolona" szturmem podbiła serca widzów TVP. Takiego sukcesu ukraińskiego serialu chyba nikt się nie spodziewał. Fani z zapartym tchem śledzą losy pięknej Katieriny Wierbickajej. Kiedy zobaczą ostatni odcinek ukraińskiego serialu?

 • Ostatni odcinek serialu "Wataha"

  W niedzielę, 16 listopada, zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W tej obyczajowo-sensacyjnej produkcji HBO pojawia się wiele postaci drugoplanowych, a wraz z nimi nowe, intrygujące wątki. Na planie pojawili się m.in. Jacek Koman, Marian Dziędziel, Jacek Lenartowicz, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk oraz Maciej Mikołajczyk.

 • "Policjanci i policjantki": 500. odcinek!

  W porze emisji "Policjantek i Policjantów"  Czwórka z powodzeniem konkurowała z największymi stacjami, wielokrotnie je pokonując, a sama produkcja stała się jednym z najpopularniejszych polskich seriali, m.in. nominowanym do Telekamery i uznanym za serial roku w głosowaniu internautów.     Pierwszy klaps na planie produkowanych przez ATM Grupę "Policjantek i Policjantów" padł 10 czerwca 2014

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • "Outcast: Opętanie": Pierwszy odcinek będzie dostępny na... Facebooku!

  Stacja FOX wymyśliła oryginalny sposób na promocję nowego serialu "Outcast: Opętanie". Pierwszy odcinek produkcji będzie można zobaczyć przedpremierowo na... Facebooku.

 • "Taniec z Gwiazdami" [8. odcinek]: Pożegnanie Jaśka Meli

  Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Jan Mela i Magdalena Soszyńska nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". W piątek, 24 października, w ósmym odcinku show, para pożegnała się z programem. Po raz pierwszy głosy jurorów pokryły się z ocenami widzów.

Zdjęcia na temat: pierwszy odcinek
Wideo na temat: pierwszy odcinek
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2858. Zwiastun

  Franek przyzna się, że to przez niego Czarek chciał się zabić?! Franek dowiaduje się, że Czarek chciał popełnić samobójstwo. W szkole podchodzi do niego Krzysiek i grozi, żeby niczego nie wygadał! Poza tym to przecież Berg pierwszy uderzył Czarka… Jak postąpi Franek?!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1880.

  Wyjście Klary z Kniewskim ma swoje konsekwencje, media plotkarskie rozpisują się na temat ich rzekomego romansu. Sebastian błaga Magdę, by dała mu jeszcze jedną szansę, ale ona jest zdecydowana na rozwód i nie pozostawia mu złudzeń. Po powrocie do domu Kowalskiego odwiedza Jowita. Związek Beaty i Radeckiego przechodzi pierwszy kryzys. Krzysztof ma nadzieję na spędzenie świąt sam na sam, ale

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1554.

  Łukasz pierwszy raz prowadzi „Pytanie na śniadanie” i mimo początkowej tremy odnosi sukces. Szefowa chwali jego rozmowę z Joanną, jedną z ofiar Berga. Witek nie jest zadowolony, że jego ojciec zbliżył się do Sylwii. Chłopiec udaje chorego i jest opryskliwy wobec prawniczki... Bruno wyznaje w końcu Bożenie, jak wiele dla niego znaczy, mając nadzieję, że on też nie jest jej obojętny. Niestety

Dyskusje na temat: pierwszy odcinek