• Informacje na temat:

  pietras

Artykuły na temat: pietras
 • To prawdziwa sensacja! Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znów razem

  Ale sensacja! Beata Kozidrak (58 l.) i Andrzej Pietras (65 l.) widziani znowu razem! Jak wynika z relacji tygodnika, spędzili wspólnie noc.

 • Koniec zdjęć do debiutu zwycięzcy Sundance

  Grzegorz Zariczny, twórca nagrodzonego na festiwalu w Sundance dokumentu "Gwizdek", zakończył zdjęcia do pełnometrażowego debiutu fabularnego "Fale". Ostatni klaps padł 19 listopada w Krakowie. Zdjęcia realizowano głównie w Nowej Hucie. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znów razem! Co za wieści!

  Po rozwodzie ich relacje są lepsze niż wtedy, kiedy byli małżeństwem. Beata Kozidrak i Andrzej Pietras coraz częściej pokazują się razem i wyglądają na szczęśliwych...

 • Odrzuciła jego zaloty

  Kasia Pietras, choć zaręczona z gitarzystą Kamilem Wyzińskim, nie narzeka na brak zainteresowania.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras: Ten ślub ich pojedna?

  Od rozwodu Beaty Kozidrak (58 l.) i Andrzeja Pietrasa (64 l.) minęło wystarczająco dużo czasu, by... nabrali dystansu i wyciągnęli wnioski. Do tego ich znajomi przekazali fantastyczne wieści...

 • Za młoda na babcię

  Beata Kozidrak (48 l.), wokalistka grupy Bajm, twierdzi, że jest za wcześnie by jej córka Kasia Pietras (25 l.) przyniosła jej wnuki.

 • Beata Kozidrak zaprosiła Pietrasa na święta?

  Beata Kozidrak (56 l.) i Andrzej Pietras (62 l.) od niedawna nie są już małżeństwem, ale okazuje się, że najprawdopodobniej nadal utrzymują ze sobą dobre relacje. Najpierw mieli razem wyjechać do Hiszpanii, a teraz ponoć… być może razem spędzą święta.

 • Hiszpańskie wakacje Kozidrak

  Na początku 2009 roku na urlop w Hiszpanii wybiera się Beata Kozidrak z mężem Andrzejem Pietrasem. Wcześniej jednak Bajm będziemy mogli oglądać na sylwestrowej zabawie we Wrocławiu.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znów razem na scenie

  Beata Kozidrak (58 l.) i Andrzej Pietras (64 l.) rozwiedli się, ale wciąż wiele ich łączy. Mają dwie córki: Katarzynę i Agatę oraz kawał wspólnej historii za sobą. Nie tylko związani byli ze sobą prywatnie, ale także zawodowo. Wspólnie tworzyli i nadal tworzą Bajm. I to właśnie z tego względu pojawili się razem na scenie. W ten sposób świętowali 40-lecie powstania zespołu.

 • Pójdzie w ślady słynnej matki?

  Kasia Pietras, córka Beaty Kozidrak z zespołu Bajm, wraz z grupą Kashmir debiutuje klipem "Opowiedz" . Czy wokalistka osiągnie taką popularność jak jej mama?

Zdjęcia na temat: pietras
 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras
Wideo na temat: pietras
 • Beata Kozidrak wściekła: Odwalcie się ode mnie!

  Ostatnio media dość szeroko rozpisywały się o kryzysie w związku Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa. Co na ten temat sądzi sama zainteresowane. - Jeśli będę się rozwodziła, to na pewno się o tym dowiecie - powiedziała, nie kryjąc, że bardzo bolą ją wszelkie plotki na temat jej rozstania. - Odwalcie się ode mnie, ok? Jeśli nie macie ciekawego życia prywatnego, to ja się nie dziwię, ale takie

 • Beata Kozidrak o nowej miłości: Musimy szukać szczęścia w każdym wieku!

  Na trzeci solowy krążek Beaty Kozidrak jej fani czekali ponad 10 lat. Ten rok jest dla niej przełomowy, nie tylko z powodu nowej płyty, ale także dlatego, że po ponad 30 latach małżeństwa rozwiodła się ze swoim mężem i managerem Andrzejem Pietrasem. W "Dzień Dobry Wakacje" wokalistka opowiedziała o swojej nowej płycie i miłości, którą znalazła. "Jestem zakochana. To chyba widać i słychać. Wiem

Dyskusje na temat: pietras