• Informacje na temat:

  pilaszewska i maciejewski

Artykuły na temat: pilaszewska i maciejewski
 • "Sama słodycz": Agnieszka Pilaszewska w zupełnie nowej roli

  Autorka scenariuszy do seriali "Sama słodycz" oraz "Przepis na życie" i aktorka Agnieszka Pilaszewska, czyli niezapomniana Alina Krawczyk z "Miodowych lat", 22 marca zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Poprowadzi teleturniej.... kulinarny!

 • Dość czekania na propozycje!

  Agnieszka Pilaszewska spełniała się dotąd jako aktorka. Niedawno zaczęła wyciągać z szuflady swoje scenariusze. Jeden z nich, do "Przepisu na życie" , staje się przebojem.

 • Dość czekania na propozycje!

  Agnieszka Pilaszewska spełniała się dotąd jako aktorka. Niedawno zaczęła wyciągać z szuflady swoje scenariusze. Jeden z nich, do "Przepisu na życie", staje się przebojem.

 • Pasikowski skończył "Glinę 2"

  Padł ostatni klaps na planie drugiej części serial u "Glina" w reżyserii Władysława Pasikowskiego według scenariusza Macieja Maciejewskiego. Emisja nowych odcinków serialu rozpocznie się 6 marca 2008 roku w TVP1.

 • Scenarzystka w serialu

  ...imię Kornelia (chodzi o córkę Agnieszki Pilaszewskiej i Macieja Maciejewskiego - przyp.aut.). Agnieszka Pilaszewska od lat powtarzała, że chce zostać scenarzystką. - Zdaję sobie sprawę z tego, że(...)". Prywatnie aktorka jest żoną wybitnego scenarzysty Macieja Maciejewskiego ("Glina", "Na dobre i na złe"). Przed laty poprosiła go o ocenę pewnej wprawki, co skończyło się małżeństwem. - Rzeczywiście...

 • Będzie druga seria "Gliny"

  We wtorek, 5 czerwca, rozpoczęły się zdjęcia do drugiej części serial u kryminalnego Władysława Pasikowskiego "Glina". 13 nowych odcinków serialu widzowie Jedynki zobaczą we wrześniu 2008 roku.

 • Scenarzystka po godzinach

  Mało kto wie, że aktorka Agnieszka Pilaszewska, znana widzom m. in. jako Jadźka z "Barw szczęścia" i Beata z "Duch w dom", jest jednocześnie autorką dialogów do "Samego Życia"!

 • Serial Pasikowskiego

  Jak informuje "Rzeczpospolita", we wtorek, 23 września, w Warszawie rozpoczynają się zdjęcia do nowego, dwunastoodcinkowego serial u telewizyjnego "Glina". Reżyserem jest Władysław Pasikowski , a w roli głównej występuje Jerzy Radziwiłowicz.

 • Gwiazdy pochwaliły się swoimi córkami!

  Dla Kornelii, córki Agnieszki Pilaszewskiej i scenarzysty Macieja Maciejewskiego, towarzyszenie mamie na premierach i galach nie jest niczym nowym. Wielokrotnie już uczestniczyła w różnego rodzaju(...) Pilaszewska zaś pojawiła się z córką u boku na Gali Polskich Nagród Filmowych Orły 2013. - Przyjaźnię się ze swoją córką. Marianna ma duży dystans do mojego zawodu i pod żadnym pozorem nie chce zostać aktorką...

 • " Glina nie jest typowym telewizyjnym tasiemcem. To serial bardzo przemyślnie skonstruowany. Ma 12 odcinków, ale przypomina raczej sześć filmów fabularnych, połączonych postaciami głównych bohaterów" - mówi reżyser Władysław Pasikowski. 6 marca w TVP1 premiera drugiej serii kryminalnej produkcji.

Zdjęcia na temat: pilaszewska i maciejewski