• Informacje na temat:

  piłka show

Artykuły na temat: piłka show
 • Justyna Steczkowska i Myszkowski "żałują, że za wcześnie pokazali Leonowi show-biznes"!

  Aktualnie chyba sporym zmartwieniem piosenkarki jest zachowanie niesfornego starszego syna, którego bardzo ciągnie do show-biznesu i któremu pierwszy sukces bardzo rozpalił głowę. Jest bardzo aktywny w internecie, zamieszcza tam dużo prywatnych zdjęć, nagrywa program kulinarny… Zabiera mu to mnóstwo czasu, więc nic dziwnego, że rodzice są tym zaniepokojeni. "Justyna i Maciej postanowili na...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • "Żony Hollywood": szykują się wielkie zmiany! Gwiazdy show straciły pracę!

  „Żony Hollywood” już wkrótce powrócą na antenę! Okazuje się jednak, że szykują się zmiany i widzowie nie zobaczą dwóch bohaterek, które do tej pory brały udział w programie!

 • Marcin Prokop: Mój talent wyszedł i nie wrócił

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy pierwszego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • "Nie każdy chłopiec musi grać w piłkę"

  Rafał Królikowski w wywiadzie dla SHOW opowiedział o serialu, w którym obecnie gra, latach młodości i wyborze drogi życiowej. - Często jak młody człowiek wyłamie się ze schematów, to potem wynika z tego coś ciekawego - mówi.

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Anna Lewandowska podjęła trudną decyzję. Rezygnuje z kariery w karate!

  Robert (26 l.) i Anna (26 l.) Lewandowscy to jedna z najbardziej medialnych par w polskim show-biznesie. Nic dziwnego – oboje odnoszą sukcesy! Piłkarz ma ich na swoim koncie znacznie więcej, więc jego żona podjęła trudną decyzję. Rezygnuje z karate i poświęca się karierze męża!

 • Od tancerzy lepsi siatkarze

  Nieco ponad 3 mln widzów oglądało trzeci odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Hitem weekendu był zgodnie z oczekiwaniami finał mistrzostw świata w siatkówce, który przyciągnął przed ekrany prawie 6 mln osób.

 • "Na Wspólnej": Bez „ustawki”

  W wieku ośmiu lat stawiała pierwsze kroki w show-biznesie, a jako nastolatka znalazła się w obsadzie „Na Wspólnej”. Wiele zawdzięcza rodzicom, dzięki ich wsparciu mogła realizować swoje marzenia.

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.