• Informacje na temat:

  pink aktorka

Artykuły na temat: pink aktorka
 • Kolejna ofiara scjentologii?

  Na tę dziwaczną wiarę, którą upodobały sobie szczególnie bogate i sławne gwiazdy Hollywood, nawróciła się ostatnio piosenkarka Pink.

 • Soko "My Dreams Dictate My Reality": Zaginiona córka The Cure

  2 marca ukazał się drugi album francuskiej wokalistki Soko - "My Dreams Dictate My Reality".

 • Najpierw płyta, potem ślub

  Piosenkarka i aktorka Miley Cyrus woli trzymać w ręce mikrofon niżeli ślubny bukiet. Gwiazda odłożyła plany matrymonialne na przyszłość.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Pani Puchalska od zwierząt

  Gabriela Muskała pisze scenariusz filmowy, w jej sztuce teatralnej gra Janusz Gajos, ale jest znana przede wszystkim jako aktorka. Od poniedziałku 24 września będzie można ją oglądać w serialu TVP 1 "Wszystko przed nami". Gra temperamentną, energiczną i rozbrajająco naiwną Annę, która nie ma pojęcia o tym, że ukochany mąż zdradza ją na prawo i lewo.

 • Pink obraziła J. Lo i Beyonce

  Znana amerykańska wokalistka Pink, podczas niedawnej ceremonii rozdania wyróżnień organizacji PETA, z okazji 25-lecia jej istnienia, obraziła Jennifer Lopez i Beyonce Knowles. Piosenkarka skrytykowała piosenkarki za ich uwielbienie dla futer.

 • Lindsay Lohan jako... Jezus

  Lindsay Lohan pojawiła się na okładce francuskiego magazynu "Purple fashion" wystylizowana na Jezusa. 23-letnia aktorka pozowała z rozpostartymi ramionami nawiązującymi do sceny ukrzyżowania, a na głowie miała cierniową opaskę.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Skrzynecka "zjadła" Pink?

  Zaczynała jako Tina Turner, potem przebierała się m.in. za Luisa Armstronga, Tatianę Okupnik oraz Madonnę. W ostatnim odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" Katarzyna Skrzynecka spróbowała odtworzyć akrobatyczno-wokalne show Pink.

 • Lupita Nyong'o uznana za najpiękniejszą kobietę świata!

  ...zmienia to jednak faktu, że zainteresowanie tym rankingiem jest zawsze ogromne. Okazuje się, że pochodząca z Kongo aktorka zdeklasowała w tym roku konkurencję nie tylko podczas ceremonii rozdania(...) oraz... Pink! Zgadzacie się? 2. Keri Russel 3. Jenna Dewan-Tatum 4. Mindy Kaling 5. Pink 6. Amber Heard...

 • Linda Perry zaręczona z aktorką

  Znana kompozytorka i producentka Linda Perry planuje ślub z Sarą Gilbert. Aktorka (m.in. "Roseanne" i "Teoria wielkiego podrywu") przyjęła oświadczyny byłej wokalistki 4 Non Blondes.

Wideo na temat: pink aktorka
 • Jutro będzie futro

  "Jutro będzie futro" opowiada historię przyjaciół, którym znudziło się dorosłe życie. Adama (John Cusack) rzuciła dziewczyna; Lou (Rob Corddry) to balangowicz, który nie może trafić na balangę, Nick (Craig Robinson) ma żonę, która kontroluje każdy jego ruch, a Jacob (Clark Duke) ma bzika na punkcie gier komputerowych i nie wychodzi z piwnicy. Po szalonej, ostro zakrapianej nocy w kurorcie narciarskim, zakończonej w jacuzzi, skacowani budzą się w ... 1986 roku. Uzyskują w ten sposób szansę,...

 • Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D

  Mistrz stepowania Mambo ma problem, ponieważ jego synek Eryk cierpi na chorobliwy lęk przed tańcem. Niechętny do tańca Eryk ucieka i spotyka Wielkiego Svena - pingwina, który potrafi latać! Mambo ciężko jest konkurować z nowym charyzmatycznym idolem Eryka. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy świat opanowują potężne siły. Eryk poznaje wytrwałość i odwagę swego ojca, kiedy Mambo zbiera oddziały pingwinów oraz wszelkiego rodzaju niezwykłych stworzeń, od małych kryli po gigantyczne...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.