• Informacje na temat:

  pink stopy

Artykuły na temat: pink stopy
 • Debiutanci z światowym kontraktem

  Warszawski zespół Votum podpisał światowy kontrakt z wytwórnią Progrock Records. Debiutanci ze stolicy błyskawicznie zostali zauważeni na Zachodzie - fani Porcupine Tree, Opeth czy Pink Floyd powinni nadstawić ucha.

 • Nominacje do MTV Video Music Awards

  P.O.D., Eminem i Missy Elliott to zdecydowani faworyci tegorocznej edycji rozdania nagród MTV Video Music Awards. Wszyscy otrzymali w sumie po sześć nominacji i 19 sierpnia będą mogli prawdopodobnie cieszyć się z największej ilości otrzymanych stautetek. Ze swoich osiągnięć zadowoleni mogą być także członkowie Linkin Park, 'N Sync oraz Shakira i Ashanti. Ich szanse na zwycięstwo też są niemałe. Nominacje do MTV Video Music Awards ogłoszono w poniedziałek, 22 lipca.

 • "Happy Feet": Tomasz Kot jak Brad Pitt

  Tańczące pingwiny powracają! Już 2 grudnia do polskich kin wejdzie film "Happy Feet: Tupot małych stóp 2". W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Sonię Bohosiewicz i Tomasza Kota.

 • 2011: Zaskoczenia roku

  Porażka "X Factor" w USA, spór biskupów o Nergala, słynny zespół się rozpadł, inny słynny powrócił, a fani Metalliki bezlitośnie drwili z Jamesa Hetfielda. Działo się!

 • Triumf Davida Sneddona

  Na liście najchętniej kupowanych w Wielkiej Brytanii singli zaroiło się od nowości. W pierwszej dwudziestce znalazło się aż dziesięć nowych nagrań. Najwyżej notowana nowość to znajdująca się na miejscu pierwszym piosenka "Stop Living The Lie", wykonywana przez Davida Sneddona.

 • Powrót pingwinów! Kto w dubbingu?

  Pięć lat temu świat oszalał na punkcie pingwinów cesarskich z kreskówki "Happy Feet: Tupot małych stóp". Opowieść o śpiewających i tańczących pingwinach podczas pierwszego weekendu wyświetlania obejrzało w USA więcej widzów niż kolejne przygody Jamesa Bonda.

 • Nicole Kidman i Heath Ledger się całują

  Gwiazdy australijskiego kina Nicole Kidman ("Inni") i Heath Ledger (słynny kowboj-gej z "Tajemnicy Brokeback Mountain") nagrały swoją wersję przeboju Prince'a "Kiss". Ta piosenka pojawi się na ścieżce dźwiękowej do animowanego filmu "Tupot małych stóp", który na ekrany polskich kin trafi na początku grudnia.

 • David Sneddon opiera się nowościom

  W czołówce najchętniej kupowanych w Wielkiej Brytanii płyt zapanował spory ruch, a w pierwszej trójce znalazły się aż dwie nowości. Pomimo to miejsce pierwsze udało się utrzymać piosence "Stop Living The Lie", wykonywanej przez debiutanta Davida Sneddona.

 • Zobacz "obsesyjny" klip!

  W serwisie Muzzo.pl możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Obsesja", zapowiadającej debiutancki album Pawła Kowalczyka, niedoszłego "Idola".