• Informacje na temat:

  piosenka flinty

Artykuły na temat: piosenka flinty
 • Producenci zrezygnowali z Dody! "Chciała promować siebie, nie film"

  Piosenka Dody (30 l.) miała promować filmowy hit "Wkręceni". Producenci jednak w ostatniej chwili powiedzieli skandalistce "nie" i zastąpili ją kimś innym.

 • Flinta i Zagrobelny Was urzekli

  Piosenka "Nie kłam, że kochasz mnie" Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego jest obecnie najchętniej oglądanym teledyskiem na stronach INTERIA.PL. Utwór promujący film "Nie kłam kochanie" znajduje się także w ścisłej czołówce najwyżej ocenianych wideoklipów.

 • Flinta w lodowym show

  Informację o udziale Flinty w show TVP podaje dzisiejszy "Super Express". "Właśnie dowiedzieliśmy się, że rudowłosa piękność niebawem może znaleźć się w obsadzie programu Gwiazdy tańczą na lodzie(...) - jej piosenka "Nie kłam, że kochasz mnie", którą wykonuje z Łukaszem Zagrobelnym, okazała się wielkim hitem. Na festiwalu w Sopocie będą rywalizować w plebiscycie na przebój lata 2008. Po udziale...

 • E. Flinta o nowym albumie

  Prawdopodobnie 20 marca trafi do sklepów nowy album Eweliny Flinty. Piosenkarka w rozmowie z INTERIA.PL ujawniła kilka szczegółów dotyczących nowej płyty. Nadal jednak nie wiadomo, jaki tytuł będzie miał album.

 • Ewelina Flinta: Musi być pełno energii

  25 kwietnia ukaże się debiutancki album Eweliny Flinty, jednej z finalistek pierwszej edycji telewizyjnego "Idola", zatytułowany "Przeznaczenie". Jak można się było spodziewać, będzie to płyta zdecydowanie rockowa.

 • "Szuflada z napisem Programy rozrywkowe dla gwiazd "

  Co słychać u Eweliny Flinty? Popularna piosenkarka nagrywa nowe piosenki (duet z Łukaszem Zagrobelnym "Nie kłam, że kochasz mnie", przygotowuje nową płytę i konsekwentnie odmawia udziału w telewizyjnych show z udziałem gwiazd.

 • Bartek Wrona się nie spodziewał

  Nowa piosenka byłego wokalisty Just 5 zatytułowana "Barwy szczęścia" ma szansę zdobyć Superjedynkę dla "przeboju roku"!

 • "Górniak śpiewa gniota"

  Wokalistko-blogerka Sara May nie zostawiła suchej nitki na nowej piosence Edyty Górniak.

 • Luiza przewietrzyła swoje życie. Sprawdź efekty

  Na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać piosenki "You May Be My Baby" Luizy Staniec, laureatki 3. miejsca internetowego konkursu Vena Festival.

 • Fryderyki dla Nosowskiej

  W poniedziałek, 7 kwietnia, w warszawskiej Fabryce Trzciny odbyła się gala rozdania Fryderyków, najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego. Aż pięć statuetek trafiło do Katarzyny Nosowskiej, a trzy do grupy Hey za album "MTV Unplugged".

Wideo na temat: piosenka flinty
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Alvin i wiewiórki 2

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek. W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serial u animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville...