• Informacje na temat:

  piosenka francuska

Artykuły na temat: piosenka francuska
 • Kiedyś była w Polsce gwiazdą! Jak Alizee wygląda teraz?

  Alizee (33 l.) zdobyła sławę dzięki piosence „Moi… Lolita”. Piękna francuska piosenkarka podbiła serca polskich fanów. Jak wygląda teraz, po latach od zniknięcia z show-biznesu?

 • Recenzja Zaz "Paris": Sowizdrzalska Francuzeczka

  Piosenka francuska z niezrozumiałych dla mnie przyczyn zawsze cieszyła się nad Wisłą popularnością. Nie inaczej jest w przypadku Zaz.

 • "Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska porzuci aktorstwo dla... śpiewania?

  Zanim Katarzyna Dąbrowska zdecydowała się zostać aktorką, marzyła o karierze piosenkarki. Śpiewanie zawsze było i wciąż jest jedną z jej największych pasji... - Zaczęłam śpiewać z wewnętrznej(...). Z Międzynarodowego Konkursu Wokalnego w Petersburgu wróciła w 2006 roku z II Nagrodą w kategorii Piosenka Aktorska, w 9. edycji Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" zajęła 1. miejsce... Wygrała też 43

 • Najpopularniejsze płyty 2014 roku w Polsce. Numerem 1 Indila

  "Mini World", debiutancki album francuskiej wokalistki Indili, to najchętniej kupowana płyta w Polsce w 2014 roku.

 • Helena Majdaniec nie chciała donosić na Polskę

  Ja wam jeszcze pokażę! - myślała Helena Majdaniec, wsiadając w połowie września 1968 roku do samolotu lecącego do Paryża. 26-letnia wówczas piosenkarka była rozżalona, ponieważ tuż przed wyjazdem na(...) nią francuski wywiad. Zaproponowano jej, że w zamian za informacje o tym, co dzieje się w Polsce i za żelazną kurtyną, jej francuska kariera poszybuje w górę. Helena odmówiła. Wściekła, w kawiarni...

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • Jedna z najbardziej obiecujących polskich aktorek młodego pokolenia. Karierę na ekranie zaczęła w wieku 9 lat śpiewając piosenki w programie "Dyskoteka pana Jacka".

 • Indila na pierwszym koncercie w Polsce (Spring Love Festival)

  22 maja w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Spring Love Festival. Główną gwiazdą będzie francuska wokalistka Indila, która w 2014 roku sprzedała najwięcej płyt w naszym kraju.

 • Ranczersi śpiewają

  - Wierzę w najbardziej zwariowane przedsięwzięcia – mówi Piotr Pręgowski, prezes Festiwalu Piosenki Ranczerskiej.

 • Zaz oddaje hołd Paryżowi (nowa płyta "Paris")

  Na 10 listopada wyznaczono datę premiery nowej płyty Zaz - jednej z największych obecnie gwiazd piosenki francuskiej. "Paris" to hołd oddany stolicy Francji.

Wideo na temat: piosenka francuska
 • Dawid Kwiatkowski zaśpiewał z bratem

  Dawid Kwiatkowski w programie "Super Rodzinka" zaśpiewał ze swoim przyrodnim bratem Michałem, który na co dzień również śpiewa i mieszka we Francji. Młody gwiazdor specjalnie na tę okazję nauczył się francuskich słów piosenki...

Dyskusje na temat: piosenka francuska