• Informacje na temat:

  piosenka lata

Artykuły na temat: piosenka lata
 • Muniek Staszczyk przeprosił żonę piosenką

  Na najnowszej płycie "T.Love" piosenkarz przygotował dla swojej żony Marty niespodziankę. Poświęcił jej piękną balladę "Marta Joanna od aniołów". Do wyznania miłości po 28 latach małżeństwa skłonił(...). Poczuła, że mąż, choć przez lata małżeństwa przysporzył jej wielu łez, a ich związek nieraz wisiał na włosku, bardzo ją kocha. Rockman przed laty miał problemy z narkotykami i zdradzał ją. - Marta...

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Olga Bończyk wywołała burzę piosenką w Opolu. Śpiewała o Wodeckim? Oto prawda!

  Dwa lata temu Olga Bończyk wyprowadziła się z domu na wsi, w którym spędziła 17 lat. W ten symboliczny sposób pożegnała się z przeszłością. Teraz w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" opowiada o tym, jak obecnie wygląda jej życie. Odnosi się również do plotek, które pojawiły się po jej występie w Opolu.

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • Nieznana piosenka Anny Jantar odnaleziona!

  Natalia Kukulska (39 l.) przez całe lata myślała, że piosenka, którą śpiewała jej mama w dzieciństwie, zaginęła.

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • "Klan": Kaja Paschalska wraca na estradę z zupełnie nowymi piosenkami!

  W piątek 12 maja minie 14 lat od premiery ostatniej płyty Kai Paschalskiej, czyli Oli Lubicz z "Klanu", a 1 czerwca - 15 lat od dnia, kiedy Kaja - jako szesnastoletnia wówczas dziewczyna - odebrała na festiwalu w Opolu Superjedynkę za najlepszy debiut roku. Po długiej przerwie gwiazda "Klanu" wraca właśnie na estradę z zupełnie nowymi piosenkami...

 • Eurowizja 2015: Wielkie zamieszanie. Albania zmienia piosenkę

  Reprezentująca Albanię na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji Elhaida Dani nie zaśpiewa w Wiedniu utworu, z którym wygrała preselekcje.

 • "Różowe lata siedemdziesiąte" powracają!

  ..."Różowe lata siedemdziesiąte" to serial niezapomniany, określany mianem kultowego. Opowiada o grupie przyjaciół, nastolatków mieszkających w Point Place, w stanie Wisconsin. Akcja serialu toczy w latach 1976 - 1979, a jej tło stanowią wydarzenia, które zapisały się na kartach historii Stanów Zjednoczonych.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

Zdjęcia na temat: piosenka lata
Wideo na temat: piosenka lata
 • Marcin Klimczak z zespołu Magma: Co robił przez ostatnie lata?

  Piosenka "Aicha" w latach 90. była niekwestionowanym hitem. Grały ją wszystkie rozgłośnie radiowe. Teraz, po 20 latach, Marcin Klimczak razem z zespołem Magma rusza w trasę koncertową. Co się z nim działo przez te wszystkie lata nieobecności? O powrocie na scenę muzyk opowiedział w "Dzień Dobry TVN". (źródło: x-news)

 • Danuta Szaflarska 1915-2017

  Nie żyje Danuta Szaflarska, wybitna polska aktorka filmowa i teatralna, znana między innymi z filmów "Zakazane piosenki", "Skarb" i "Pora umierać". Aktorka zmarła w niedzielę, 19 lutego, w Warszawie. Miała 102 lata.

 • Trojanowska: Ostatnio się rozbuchałam!

  Iza Trojanowska po latach przerwy wróciła w listopadzie 2016 roku z nową płytą. Na krążku, zatytułowanym "Na skos", znalazło się dziesięć piosenek. Wszystkie kawałki utrzymane są w tradycyjnym(...) kończąc. "Przez lata całe byłam bardzo cichutka, a ostatnio rozbuchałam się z tą płytą, że ho ho" – cieszy się Iza w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Dyskusje na temat: piosenka lata
 • Re: "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  Super była piosenka o oleju i kolęda o radnych

 • Re: "Dr Quinn": Wciąż się przyjaźnią

  Czasy tego serialu to najpiękniejsze lata mojego życia. Byłam mała, Mama jeszcze żyła, siostra była jeszcze życzliwa, ojciec się odzywał. Eh. Serial kończył się jakoś ok. 18.40 w niedzielę i pamiętam, że pakowało się wtedy do szkoły na poniedziałek. I ta piosenka na koniec.... Zawsze chciało mi się płakać, ale wstydziłam się przy rodzicach. Wspaniały, mądry serial, choć i tak najlepszy dla mnie

 • Re: "rodzinka.pl": To będzie sezon!

  witam wszystkich ludzi którzy kochają MUZYKĘ !! Chodzi mi po głowie jeden kawałek naprowadzam UWAGA ! + piosenka śpiewana przez dziewczynę zaczyna się od czegoś w rodzaju wybuchu, słowami Olalalalala lub Ulalalalla głos ma różne tonacje w pierwszej zwrotce + w słowach przeplata się chyba banana czy coś takiego, pod koniec z kolei jest powtarzana ta sama zwrotka + kawałek rodem z wakacyjnych

 • Re: "Komisarz Alex": Lucyna boi się... miłości

  ani blondyny ani czarne ani brunetki ani szatynki nie chodza tak jak rude! to jest kurde prawda! one maja ogien we krwi ta piosenka disco polo to sczera prawda! sex z ruda jest mega mega ok! mam 42 lata i naprawde sie troche znam!

 • Re: Znów wystąpi na scenie Opery Leśnej w Sopocie!

  2-3 lata temu byłem na koncercie Budki Suflera w Hadze w Holandii i gościnnie Iza też zaśpiewała 3 swe stare przeboje. Tak się tez składa, że wcale nie miała przerwy 33 letniej bo w między czasie była płyta i nawet w Trójce na liście się pojawiła piosenka.

 • Re: Gdzie się podziały tamte kreskówki?

  :). - wczesne lata 80 :). Później nastała era HE-MAN-a ( pierwsza wersja w 86 r. jeszcze z niemieckim dubbingiem) oraz bajki firmy (William)Hanna (i Joseph) Barbera - a tam głównie kot Tip Top(...) :P, Ulissesa pamiętam, ale bez Mietka jeszcze, szła oryginalna piosenka. Oglądanie Czarodziejki z księżyca było obciachem i oglądały to albo "cioty" albo dziewczyny albo dzieci - tak się wtedy na to