• Informacje na temat:

  piosenka na koniec dnia

Artykuły na temat: piosenka na koniec dnia
 • Agata Kornhauser-Duda odetchnęła z ulgą. "Koniec niepokojów mamy"

  ...wsparciu mamy germanistki, szlifuje niemiecki.  Prezydent Andrzej Duda (47 l.) podzielił się zdjęciem pociechy zrobionym po odebraniu dyplomu. "To już jest koniec. Jesteśmy wolni. Możemy iść... " – napisał(...) córeczka poradzi sobie w zupełnie obcym kraju. Rozentuzjazmowana Kinga prawie każdego dnia wysyłała jej zdjęcia z eleganckiego kampusu, roześmiana pozowała z nowymi znajomymi.  W końcu mogła się cieszyć...

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • Olga Bończyk: Czy to koniec żałoby?

  Olga Bończyk (50 l.) wyruszyła w niezwykłą wyprawę za ocean, by znaleźć ukojenie po śmierci Zbyszka Wodeckiego...

 • Katarzyna Figura na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej

  We Wrocławiu trwa 36. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na finał organizatorzy przygotowali koncert "Proszę państwa, będzie wojna!" w reżyserii Moniki Strzępki. Podczas tego wieczoru na scenie pojawi się Katarzyna Figura, która zaśpiewa po niemiecku piosenkę z repertuaru Marleny Dietrich.

 • Nikola Dutkiewicz odlicza dni do porodu

  Kiedy pojawiła się z braćmi na scenie Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach, jej czerwona kreacja podkreślała pokaźny już brzuszek. Nikola Dutkiewicz z Baby Full termin porodu ma wyznaczony na koniec(...) z radością wystąpiłam w Kielcach - mówi "Na Żywo". Powodów do zadowolenia miała więcej, bo piosenka Baby Full znalazła się w pierwszej trójce tanecznych przebojów roku. - To miłe, zwłaszcza że był to...

 • Bracia z platynową edycją (nowa piosenka "Niepisane")

  3 marca do sprzedaży trafi platynowa edycja płyty "Zmienić zdarzeń bieg" grupy Bracia. Poniżej możecie posłuchać promującej ją nowej piosenki "Niepisane".

 • Ania Przybylska nadal jest w sercu Piaska. Wokalista zadedykował jej piosenkę!

  ..., które byłoby smutne... Pięknie całowała Spotkali się pod koniec lat 90. na planie serialu "Złotopolscy". Ania miała wtedy 20 lat i powierzono jej rolę Marylki, roztrzepanej i pełnej wdzięku(...) w duetach z różnymi artystami, a w gronie przyjaciół nie mogło zabraknąć Ani. Gdy wyszła na scenę w złocistych spodniach i promiennej bluzce, Andrzej objął ją i razem zaśpiewali "Pogodniej". 

 • Eurowizja 2015: Izrael protestuje przeciwko piosence Węgier

  Ambasador Izraela na Węgrzech domaga się wycofania węgierskiej piosenki z Konkursu Eurowizji 2015. Chodzi o utwór "Wars for Nothing", który dotyczy konfliktu izraelsko-palestyńskiego.

 • Stan Borys: Chciałem pracować do końca życia. Udar wyłączył mnie ze wszystkiego

  ...i że nie będę jej potrzebował. Pod koniec ubiegłego roku, kiedy postanowiłem jednak tym się zająć, okazało się, że są duże trudności, bo znalezienie dokumentów, zwłaszcza tych najstarszych, od 1958(...) kocha i koniec. A moim światem jest muzyka. Według opiekujących się mną lekarzy, powrót do zdrowia może zająć mi nawet półtora roku. Współpracuję obecnie z rehabilitantami, z logopedą i ćwiczę piosenki...

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

Zdjęcia na temat: piosenka na koniec dnia