• Informacje na temat:

  piosenka nagich ludzi

Artykuły na temat: piosenka nagich ludzi
 • "Druga szansa": ​Maciej Musiałowski: Nazywajcie mnie lasem

  ...zakamarków, pełno meandrów i pełno jasnych polan. W każdym razie jest to informacja dla ludzi, żeby nie określali innych i żeby raczej starli się studiować całego człowieka. Czy nie boisz się(...) to za piękną i normalną rzecz. Skoro nie szokują nas już fotografie prężących się, nagich modelek, to dlaczego sprawia nam problem dodanie zdjęcia, gdzie w pełni pokazujemy werwę i namiętność...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Irena Karel: Śmierć męża złamała jej serce

  .... Spoglądała na nie z licznych okładek czasopism. W środowisku aktorskim wciąż popularna jest anegdota, jaki wpływ wywierała na ludzi. Pewnego razu jeden z hotelowych portierów, zachwycony urodą...

 • "Hobbit" czy "Władca Pierścieni"? Wybieramy najlepszą piosenkę

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" kończy trylogię Petera Jacksona. Z tej okazji przypominamy najważniejsze piosenki towarzyszące przygodom bohaterom w jego filmach "Władca Pierścieni" i "Hobbit" (w sumie sześć tytułów, które na ekranach kin pojawiały się w latach 2001-03 i 2012-14).

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ..., że to ludzie są winni zanieczyszczenia środowiska. Kiepski postanawia skłonić bliskich do dbania o planetę. Czuje się społecznikiem walczącym w słusznej sprawie. Do akcji dołącza słynna celebrytka...

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • Gwiazdy po latach: "Doogie Howser, lekarz medycyny"

  Reynoldsem oraz w filmach "Purpurowy pożeracz ludzi", "Too Good to Be True" oraz "Serce Klary" u boku Whoopi Goldberg. Za rolę Davida Harta w ostatniej produkcji otrzymał nominację do Złotego Globu(...) Oprócz talentu aktorskiego Neil jest także piosenkarzem, reżyserem, dubbingowcem i... magikiem! Tę ostatnią pasję, która nawiasem mówiąc podziela razem ze swoim serialowym bohaterem - Barneyem...

 • Pokazy filmu o Kurcie Cobainie

  Specjalne kinowe pokazy filmu o wokaliście i gitarzyście Nirvany Kurcie Cobainie "Cobain: Montage of Heck" odbędą się w czwartek, 23 kwietnia, w kilkunastu polskich miastach. Dokument zawiera nieupubliczniane wcześniej materiały z prywatnych archiwów rodziny muzyka.

 • Miley Cyrus: Nagość to nie problem

  Miley Cyrus przyznała, że na planie klipu "Wrecking Ball" większe problemy sprawiło jej odegranie płaczu niż rozebranie się do naga.

 • Feel przygotował niespodziankę!

  "Słońce świeci nad nami, ogrzewa nasze nagie ciała promieniami" - pamiętacie ten refren? Za sprawą zespołu Feel liczący sobie już osiem lat przebój "Lato 2000" powróci.