• Informacje na temat:

  piosenka nergala

Artykuły na temat: piosenka nergala
 • Doda napisała piosenkę dla narzeczonego! Będzie hit?

  ...w lepszej sytuacji. Doda za pomocą piosenek potrafi nie tylko wyznawać miłość, ale również boleśnie się mścić. Spotkało to m.in. jej byłych partnerów: Radka Majdana i Nergala. Doda nie miała oporów, aby opowiedzieć w swoich piosenkach o ich niewierności i jej złamanym sercu. Oby Emil nie powtórzył ich losu! Czekacie na płytę Dody?

 • Wampir i trubadur, czyli muzyczne oblicza Macieja Maleńczuka

  Satanista, gwiazdor, kontrowersyjny artysta - takiego dziś widzimy Macieja Maleńczuka. Ale w przeciwwadze do tabloidowych nagłówków stoi bogaty muzyczny dorobek, którego można mu tylko pozazdrościć. Przy okazji premiery "Tęczowej swasty" przypominamy jego 10 najlepszych momentów i ratujemy je od zapomnienia.

 • Szczegóły nowego romansu Nergala

  Po rozstaniu z Wodzianką plotkarskie magazyny łączą lidera Behemotha z piękną polską wokalistką Pati Sokol (właściwie Patrycją Sokół). Z informacji "Twojego Imperium" wynika, że para poznała się na urodzinach byłego męża Kayah, producenta Rinke Rooyensa. Pati miała uwieść Darskiego pięknym głosem, śpiewa bowiem rzadkim sopranem koloraturowym. Nową dziewczyną Nergala nie zachwyciło się jednak jury...

 • Polska na Eurowizji 2015: Nie ma miejsca dla Dody

  Dziś (9 marca) poznamy polskiego reprezentanta na Eurowizję. Nie będzie nim Doda, na co liczyło wielu jej fanów.

 • Niezwykła przyjaźń Nergala i Czesława

  Po trudnej walce z nowotworem Nergal może liczyć na wsparcie ze strony swojego kolegi po fachu, Czesława Mozila . Panowie nie ukrywają, że bardzo się lubią.

 • Behemoth: Szalona i niekontrolowana historia

  Zespół Adama "Nergala" Darskiego - Behemoth - zakończył pracę nad teledyskiem do utworu "Lucifer". Ta ponad ośmiominutowa piosenka zamyka album "Evangelion".

 • Kukulska kłóci się z Dodą

  ..."Nic nie może przecież wiecznie trwać" - śpiewała zmarła tragicznie piosenkarka i mama Natalii. Doda podczas swojego występu w Opolu zmieniła słowa: "Wszystko może przecież wiecznie trwać". W takiej(...) dla chorego Nergala. Ale teraz jak dała tę piosenkę na płytę, to Natalia się nieźle wkurzyła. Doda mogła chociaż spytać - tłumaczy. Podobno Rabczewska próbowała również namówić Natalię, by zeznawała...

 • Co zaśpiewają podopieczni Ani i Nergala?

  Już w najbliższa sobotę (19 listopada) kolejny odcinek "The Voice Of Poland". Tym razem o pozostanie w programie walczyć będą członkowie zespołów Ani Dąbrowskiej i Nergala.

 • Doda zaśpiewa w kościele?!

  ...najbardziej niepokorną gwiazdę! - Jestem przede wszystkim katechetą, nie piosenkarzem. Ale gdyby "Królowa" zechciała, to mógłbym z nią zaśpiewać- mówi biskup Antoni Długosz. Dlaczego właśnie Doda ma śpiewać przeboje z płyty "Chrześcijanin tańczy"? - Doda to profesjonalistka, ma piękny głos, gra mocną muzykę, ma inny repertuar niż ja. I inne przesłanie. Z tego co wiem, była chyba przez Nergala wrogo...

 • Pati Sokół jest "naga"

  Domniemana (była) dziewczyna Nergala, lesbijski teledysk z Weroniką Rosati, nieudany udział w "X Factorze" - Pati Sokół miała imponujące wejście do polskiego show-biznesu. Teraz prezentuje kolejny klip.