• Informacje na temat:

  piosenka o akcjach

Artykuły na temat: piosenka o akcjach
 • "Żmijowisko": Paweł Domagała nagrał piosenkę zainspirowaną serialem

  Tak stało się przy okazji serialowej ekranizacji powieści Wojciecha Chmielarza "Żmijowisko" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, gdzie główną rolę męską zagrał Paweł Domagała. Po zakończeniu zdjęć powstała inspirowana serialem piosenka "Żmijowisko" z tekstem Zuzanny Grabowskiej. W teledysku reżyserowanym przez Pawła Domagałę pojawiają się fragmenty serialu. "Powieść Wojciecha Chmielarza...

 • Piosenka pop na ratunek zakładnikom

  Jak pomóc porwanym i nie rozzłościć terrorystów? Wystarczy znaleźć sposób, by ich przechytrzyć. Na taki plan wpadł Juan Carlos Ortiz. Użył do tego piosenki.

 • "Szkoła": Dawid Kwiatkowski napisał piosenkę do serialu!

  Już od dziś na antenę TVN wracają nowe odcinki "Szkoły", a w nich prawdziwa gratka dla młodych fanów serialu! Dawid Kwiatkowski, 19-letni wokalista, który zawojował polską scenę muzyczną i stał się niekwestionowanym idolem nastolatek, napisał specjalnie dla "Szkoły" piosenkę. Telewizyjna premiera utworu już dziś w czołówce serialu. Ale to nie koniec niespodzianek! TVN ze specjalnym udziałem Dawida Kwiatkowskiego ogłasza konkurs "Kręcimy teledysk". Celem akcji jest zaangażowanie młodzieży do...

 • Pijana Rihanna publikuje fragmenty nowej płyty!

  "Spontan" czy zaplanowana akcja PR-owa? Tak czy tak, gwiazda popu Rihanna opublikowała na Instagramie fragmenty swoich nowych piosenek.

 • Michał Wiśniewski wycofuje pozew rozwodowy?! Co za zwrot akcji!

  ...i Michała do siebie.  W mediach pojawiły się spekulacje, że nowa piosenka Michała została napisana dla jego żony w ramach przeprosin.  "Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś...

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • Nieoczekiwany zwrot akcji. Maryla Rodowicz wyciąga rękę do zgody!

  Maryla Rodowicz (72 l.) nie chce żyć w piekle wzajemnych pretensji i... wyciąga rękę do byłej rywalki...

 • Sam Smith i John Legend śpiewają "Lay Me Down"

  Zdobywca czterech nagród Grammy zaprosił do współpracy zwycięzcę Oscara w kategorii Najlepsza piosenka. Duet wspólnie wykonał utwór "Lay Me Down".

 • Beata Kozidrak: Akcja #beatadziekujemy coraz popularniejsza. O co chodzi?

  Na Facebooku i w innych mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia osób z napisem "Beata dziękujemy". O co chodzi? To odpowiedź środowiska LGBT na krytykę prawicowych mediów jaka spadła na Beatę Kozidrak po opublikowaniu na swojej stronie video dwóch gejów. W ciągu 48 godzin udział w akcji wzięło prawie tysiąc osób w tym politycy Paweł Rabiej i Barbara Nowacka.

 • Madonna: To artystyczny gwałt

  W sieci nielegalnie pojawił się cały nowy album Madonny. Sama wokalistka nazywa te piosenki "nieskończonymi demówkami ukradzionymi dawno temu".

Zdjęcia na temat: piosenka o akcjach
Wideo na temat: piosenka o akcjach
 • Kult homoseksualizmu w Europie? Mocne słowa!

  Nie milkną echa wygranej Conchity Wurst na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. W Rosji zapanowały radykalne nastroje. Zapoczątkowana przez blogera Walentina Korobkowa akcja golenia bród przez mężczyzn spotkała się z ogromnym odzewem - a na ulicach rosyjskich miast słychać głosy oburzenia. - To tylko pokazuje, jak w Europie rozkwita kult homoseksualizmu. Uważam, że to, co stało się na Eurowizji, jest przerażające. Niech Bóg broni, żeby miało to dotrzeć do nas! - te mocna słowa...