• Informacje na temat:

  piosenka promująca

Artykuły na temat: piosenka promująca
 • Mama Dody pełna obaw! Chodzi o nowego faceta jej córki!

  Jak donosi jeden z tabloidów, Dorota Rabczewska (32 l.) znów jest zakochana. Jednak dziwne zachowanie jej nowego faceta nie do końca podoba się jej mamie...

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • W każdej piosence wiele emocji

  Z okazji przypadającego na 2008 rok 30-lecia działalności grupy Bajm wokalistka Beata Kozidrak opowiedziała portalowi INTERIA.PL o najważniejszych momentach w historii popularnego zespołu i "urodzinowymi" planami. Na początku zapytaliśmy piosenkarkę o zmarłego 23 lutego 2008 roku Marka Winiarskiego, jednego z założycieli Bajm.

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • Mieszkańcy nie chcą koncertu Przybysz! "Dzieciobójczyni"

  Wywiad dla "Wysokich Obcasów", w którym piosenkarka wyjawiła, że jakiś czas temu usunęła ciążę, wzbudził ogromne emocje. Natalia stwierdziła wprost, że po prostu nie chciała kolejnego dziecka, bo(...) wiatr" - mówiła. Obawy piosenkarki były chyba słuszne. Dowód na to pojawił się w podwarszawskim Nadarzynie, gdzie spora grupa mieszkańców zaczęła protestować przeciwko organizacji jej koncertu...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Maciej Musiał popadł w niełaskę? Co z jego karierą w TVP?

  Do niedawna Maciej Musiał (21 l. i Antoni Królikowski (27 byli zaprzyjaźnieni, ale wkrótce jeden może zabrać drugiemu pracę. Mówi się, że gwiazdor „Rodzinki.pl” podpadł obecnym władzom TVP i jego przyszłość w stacji jest niepewna.

 • Ed Sheeran gwiazdą festiwalu San Remo

  Idol młodzieży na całym świecie Ed Sheeran będzie gwiazdą 65. edycji festiwalu piosenki w San Remo, który odbędzie się w dniach od 10 do 14 lutego.

 • Maryla Rodowicz: skandal w cieniu dramatu

  Jeszcze w czwartek wieczorem, po całym dniu prób na scenie i przygotowań do opolskiego jubileuszu, zmęczona piosenkarka pojechała do szpitala w podwarszawskim Piasecznie. To właśnie tam od dwóch(...), nie miała pojęcia, że będzie to jej ostatnie spotkanie z mamą... Pani Janina odeszła rankiem. Piosenkarkę zawiadomiono telefonicznie. W związku z rodzinnym dramatem Maryla Rodowicz zrezygnowała...

 • Calvin Harris & Haim "Pray To God": Modlitwa z siostrami

  Do sieci trafił teledysk do singla "Pray To God", będącego efektem współpracy szkockiego DJ-a Calvina Harrisa z amerykańską grupą Haim.