• Informacje na temat:

  piosenka w ich wykonaniu

Artykuły na temat: piosenka w ich wykonaniu
 • ​Te piosenki skradły serca fanów seriali!

  Adele - "Make You Feel My Love" Najczęściej wyszukiwana, najbardziej wzruszająca, piosenka wykonana w hołdzie zmarłemu Cory’emu Monteithowi przez Lea Michele to prawdziwy wyciskacz łez. Cały(...) oficjalna strona produkcji postanowiła publikować ich listę zaraz po emisji odcinka. Wydano również 3 serialowe soundtracki. Na ostatnim znalazły się przede wszystkim piosenki w wykonaniu artystów...

 • Ewa Szlachcic i Matt Kowalsky razem (AtomicRED "Ej ty")

  Piosenka "Ej ty" w wykonaniu wokalistki Ewy Szlachcic i DJ-a Matta Kowalsky'ego zapowiada ich wspólny projekt AtomicRED.

 • Koncert z piosenkami Andrzeja Kurylewicza nie odbędzie się

  ...i sama rozlicza wszystkich muzyków, którzy chcą lub wykonują utwory jej ojca. Opłacenia "licencji" domagała się m.in. od Leszka Możdżera, który na swoich koncertach grał motyw z filmu "Polskie drogi(...) trąbimy trąbę. Głośno i cicho i czysto" - pisze Gabi. Trzymamy kciuki! Zobaczcie, jak wyglądało spotkanie z Gabi Kurylewicz w Piwnicy Artystycznej:

 • Łukasz Zagrobelny i "Wkręceni 2": Nowa piosenka "Tylko z tobą chcę być sobą" (posłuchaj)

  "Tylko z tobą chcę być sobą" to nowa piosenka Łukasza Zagrobelnego. Utwór promuje film "Wkręceni 2" Piotra Wereśniaka, który wejdzie do kin na początku 2015 roku.

 • "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro nagrała piosenkę na mundial!

  .... Odtwórczynią uwielbianej Milagros była Natalia Oreiro, która wykonała też czołówkę serialu, piosenkę "Cambio Dolor". Oreiro występowała także w innych popularnych argentyńskich telenowelach (w Polsce pokazywano m.in. "Kachorra to ja" i "Jesteś moim życiem") i kilkunastu filmach popularnych głównie w krajach latynoskich. Równolegle rozwija swoją karierę muzyczną, choć jej dorobek jest skromniejszy...

 • Oscary 2015: Piosenka "Glory" z filmu "Selma" z nagrodą

  Statuetka dla najlepszej filmowej piosenki powędrowała do Johna Legenda i Commona za utwór "Glory" z filmu "Selma". Zobacz ich porywający występ podczas niedzielnej (22 lutego) gali w Los Angeles.

 • Zaśpiewała "Dwa serduszka" po angielsku. Cover piosenki z filmu "Zimna wojna" podbija sieć!

  Piosenka "Dwa serduszka, cztery oczy" powstała w okresie PRL-u. Jej twórcami byli założyciele słynnego zespołu Mazowsze. Mira Zimińska napisała słowa, a Tadeusz Sygietyński stworzył muzykę.  Od(...) popularnością w sieci. Warto wspomnieć, że to nie pierwszy przekład polskiego utworu na angielski w jej wykonaniu. Wcześniej Lea zamieściła swoją wersję hitowej piosenki Pawła Domagały "Weź nie pytaj...

 • Katarzyna Figura na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej

  We Wrocławiu trwa 36. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na finał organizatorzy przygotowali koncert "Proszę państwa, będzie wojna!" w reżyserii Moniki Strzępki. Podczas tego wieczoru na scenie pojawi się Katarzyna Figura, która zaśpiewa po niemiecku piosenkę z repertuaru Marleny Dietrich.

 • "Klan": Kaja Paschalska wraca na estradę z zupełnie nowymi piosenkami!

  W piątek 12 maja minie 14 lat od premiery ostatniej płyty Kai Paschalskiej, czyli Oli Lubicz z "Klanu", a 1 czerwca - 15 lat od dnia, kiedy Kaja - jako szesnastoletnia wówczas dziewczyna - odebrała na festiwalu w Opolu Superjedynkę za najlepszy debiut roku. Po długiej przerwie gwiazda "Klanu" wraca właśnie na estradę z zupełnie nowymi piosenkami...

 • Studenci z Tajwanu śpiewają po polsku piosenki Piotra Rubika

  Kilkudziesięciu studentów polonistyki na jednym z tajwańskich uniwersytetów przygotowało występ oparty na kompozycjach Piotra Rubika. Wybrane utwory studenci wykonali po polsku, zaskakując bardzo dobrą znajomością języka.

Zdjęcia na temat: piosenka w ich wykonaniu
Wideo na temat: piosenka w ich wykonaniu
 • "Pierwsza dama" Steczkowska nagrała piosenkę o zamachach w Paryżu?

  Magda Steczkowska zaprezentowała nową piosenkę "Gdzieś bez nas", która - jak mówi - po zamachach w Paryżu nabrała nowego znaczenia. "'Gdzieś jest być może lepszy świat, bez problemów i bez wad. Nigdy go nie znajdziesz sam' - śpiewam w refrenie. I po ostatnich wydarzeniach strasznie mnie to uderzyło. Utwór, który był tylko o miłości, bardzo piękny, nagle stał się czymś więcej. Marek Kościkiewicz

 • Maria Łuczenko-Szczęsna o hejcie. "Nie wiem, czym to jest spowodowane"

  Jak długo Maria Łuczenko-Szczęsna nagrywała płytę "On my way"? Co jej przeszkodziło? Wokalistka zdradziła w "Dzień Dobry TVN" też, skąd wzięła się jej charakterystyczna chrypka w głosie. Czy domyśla się, skąd bierze się krytyczna ocena jej działań przez internautów? - Zmieniło się od momentu, jak zaczęłam być z moim mężem i nagle wszyscy zaczęli wymyślać masę kłamstw na mój temat - powiedziała Łuczenko-Szczęsna. Na scenie programu wykonała piosenkę "Hiding in the water". (x-news/DDTVN)

 • Występ Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji!

  Reprezentantka Polski wykonała utwór "In The Name Of Love" i awansowała do finału 60. Konkursu Piosenki Eurowizji odbywającego się w Wiedniu! Na scenie towarzyszyli jej mąż Jakub Raczyński i trzyosobowy chór.