• Informacje na temat:

  piosenka waszym

Artykuły na temat: piosenka waszym
 • Paparazzi przyłapali trzy znane za oceanem celebrytki podczas kąpieli w morzu. Która -waszym zdaniem - wypada najefektowniej?

 • Eurowizja 2015: Margaret polskim reprezentantem?

  Wokalistka Margaret otrzymała od TVP propozycję reprezentowania Polski na przyszłorocznym, 60. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w Wiedniu.

 • Zakaz puszczania płyt Krawczyka

  "Nie jestem fanem Krzysztofa Krawczyka. Krawczyk podoba mi się krótko po tym jak nagra piosenkę. Po 2-3 miesiącach już Krawczyka nie słucham. U mnie w domu jest zakaz puszczania jego płyt" - o gustach, także muzycznych, nie ma sensu dyskutować. Kłopot w tym, że to są słowa samego Krzysztofa Krawczyka, który będzie gościem najbliższego programu RMF Extra.

 • Curly Heads: Wszystko jest remiksem (wywiad)

  Dawid Podsiadło po zwycięstwie w "X Factor" uparł się, żeby jego kontrakt płytowy objął również debiutancki album zespołu Curly Heads z Dąbrowy Górniczej, w którym to zespole Dawid jest wokalistą. Kudłaty laureat czterech Fryderyków dopiął swego, bowiem na półki sklepowe trafiła właśnie płyta "Ruby Dress Skinny Dog".

 • Sławomir Zapała w szczerym wywiadzie. Opowiedział, jak naprawdę wygląda jego życie

  ...szczęśliwy, bo wokół siebie potrafi wnieść piękno i klasę. Ja głównie odpowiadam za kwestie muzyczne. Piosenka "Megiera" powstała pod wpływem kłótni z żoną. Właściwie to ja tylko słuchałem Kajry, a ona krzyczała. Potem postanowiłem jej coś zagrać na gitarze i to rozładowało napięcie. Kiedy traktuje się życie z poczuciem humoru, jest o wiele lżej.  Kto zajmuje się waszym synkiem, kiedy jesteście w trasie...

 • Tatiana Okupnik: Partner w prezencie

  Kiedyś chodziła do szkoły baletowej, ale dopiero teraz może pokazać, co potrafi na parkiecie! Czy Tatiana Okupnik wygra najnowszą edycję "Tańca z Gwiazdami"?

 • Edyta Górniak w niebezpieczeństwie. W jej miasto uderzyło tornado!

  ...w życiu ważnej rzeczy. Z głębi serca Przepraszam wszystkie osoby, które kiedykolwiek poczuły się przeze mnie urażone. Życzę Wszystkim pięknego dnia, jakby był Waszym pierwszym na długiej drodze życia...

 • "Speculum to po łacinie zwierciadło - każdy widzi w nim co chce" (wywiad ze Speculum)

  Speculum to swoista supergrupa, w której połączyli siły muzycy zespołów Bracia Figo Fagot, El Dupa i Cremaster. Pod koniec października ukazała się ich debiutancka płyta "Brak CD".

 • "Babę zesłał Bóg"

  ...stworzyć taki spis - wejdźcie na nasze FORUM lub napiszcie w komentarzach, kto waszym zdaniem zasługuje na miano współczesnej polskiej heroski serialowej. Dziewczyny z "Klubu Szalonych Dziewic" ? Może...

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.