• Informacje na temat:

  piosenka whitney

Artykuły na temat: piosenka whitney
 • Prince (†57 l.) był niesamowitym artystą! Jego piosenki trafiały do każdego pokolenia. Najlepszym przykładem jest nagranie, na którym widać, jak Whitney Houston (†48 l.) i jej córka, Bobbi Kristina (†22 l.), szaleją wspólnie w rytmie jego największych hitów. To niesamowite wideo z pewnością przejdzie do historii światowej popkultury. Poruszający widok!

 • "The Christmas Song" - najpopularniejszy utwór na Boże Narodzenie

  Nie "Last Christmas" Wham!, nie "Do They Know It's Christmas" Band Aid, ale licząca 70 lat "The Christmas Song" to najpopularniejsza bożonarodzeniowa piosenka na świecie.

 • Piosenka Taylor Swift w "Glee"

  Do tej pory obsada serialu wykonywała covery Michaela Jacksona, Whitney Houston czy Gotye. Teraz przyszedł czas na przebój młodziutkiej gwiazdy country i pop - Taylor Swift. Piosenka "Mean" pojawi się w odcinku 20., który za Oceanem zostanie wyemitowany już 15 maja. Kto zaśpiewa utwór? Producent serialu, Ryan Murphy, zdradza, że będzie to nietypowy duet trener Shannon Beiste (Dot-Marie Jones...

 • Paulla i DJ Adamus "Nigdy o tobie nie zapomnę": Psychofan grozi śmiercią

  Wideoklip do singla Paulli i DJ Adamusa "Nigdy o tobie nie zapomnę" jest unowocześnioną wersją historii opowiedzianej w filmie "The Bodyguard" z Whitney Houston w roli głównej. Pojawia się w nim psychofan, który usiłuje zabić wokalistkę.

 • Kto zarobi na śmierci Whitney?

  Ponieważ tragicznie zmarła Whitney Houston nie była autorką, a jedynie wykonawczynią swoich piosenek, w przeciwieństwie do innej ikony popu, Michaela Jacksona, pośmiertnie za bardzo się nie wzbogaci(...) "pożyczki" te były dla niej jedynym źródłem dochodu. W Stanach Zjednoczonych twórca dostaje średnio 8 centów za każdy raz, kiedy jego piosenka zostanie puszczona na radiowej antenie. Ale w przypadku...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Whitney Houston

  Whitney Elizabeth Houston (ur. 9 sierpnia 1963 w Newark, zm. 11 lutego 2012 w Beverly Hills) – amerykańska piosenkarka muzyki pop i R&B, aktorka, producentka filmowa, aranżerka, autorka piosenek i była modelka. Laureatka nagrody Grammy.

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Kompromitacja Whitney Houston?

  Whitney Houston rozpoczęła we wtorek brytyjską część swojej trasy koncertowej po tym, jak odwołała kilka występów z powodu choroby. Niektórzy krytycy muzyczni byli jednak zawiedzeni jej pierwszym po przerwie koncertem.

 • "X Factor": Cheryl Cole popłakała się ze wzruszenia

  Pochodzący z Rzymu 20-letni Andrea Faustini doprowadził do łez jurorkę brytyjskiej edycji "X Factor" - Cheryl Cole.

Wideo na temat: piosenka whitney
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

Dyskusje na temat: piosenka whitney
 • Re: Hołd dla Whitney Houston

  To piosenka Dolly Parton nie Whitney jak już

 • Re: Hołd dla Whitney Houston

  Zaśpiewała dziewczyna naprawdę solidnie, uważam (ja osobiście tak uważam), że zaśpiewała lepiej niż Jennifer Hudson na rozdaniu Grammy. Oczywiście, że wersja Whitney jest doskonała i nie do podrobienia, i tak wszyscy wiemy, że jest to piosenka Dolly Parton, proponuję jednak doczytać co Dolly Parton powiedziała o wersji Whitney....