• Informacje na temat:

  piosenka ze stefano

Artykuły na temat: piosenka ze stefano
 • Stefano Terrazzino wraca do "Tańca z gwiazdami"!

  Stefano Terrazzino (37 l.) znów zobaczymy w tanecznym show!

 • Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino razem w łóżku

  Znani z "Tańca z gwiazdami" Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino wystąpili w roli kochanków w teledysku "Here I Am" niemieckiej grupy Vintage Vegas, która łączy pop ze swingiem.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając i Stefano Terazzino razem na Sycylii. Co ich łączy?

  To nie romans! Aneta Zając i Stefano Terrazzino opublikowali ostatnio na Instagramie zdjęcia ze wspólnego wyjazdu na Sycylię. Okazuje się, że znana z polsatowskiej produkcji aktorka i popularny tancerz, którzy są przyjaciółmi od czasu wygranej w pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami", kręcą teledysk do nowej piosenki Stefano. Nie są to pierwsze wspólne wakacje gwiazd. Po wygranej w "Tańcu...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Steczkowska gotowa do finału "Tańca z gwiazdami"

  Intensywne przygotowania do finałowego odcinka "Tańca z gwiazdami" trwają już od poniedziałku. Jak donosi "Super Express", Justyna Steczkowska (35 l.) i Stefano Terrazzino (28 l.) zatańczą american smooth i cha-chę, a Anna Guzik (30 l.) z Łukaszem Czarneckim (21 l.) walca i quickstepa.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Niezwykła kreacja Stefano Terrazzino

  Już w sobotę, 2 maja, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Aneta Zając wciąż boi się zaufać facetowi?

  Niedawno wróciła z wakacji na Sycylii. Na słonecznej wyspie Aneta Zając bawiła się w towarzystwie Stefano Terrazzino (36 l.), ale wyjazd związany był ze zdjęciami do klipu Stefano z nową piosenką "Quando". Choć spekulacje były różne, Aneta i Stefano zostali "tylko"przyjaciółmi. Aktorka nie roni z tego powodu łez, bo - po latach samotności - jej serce znowu bije mocniej. Związała się z fotografem...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Znani goście na weselu Gosi Baczyńskiej

  ...stół, weselne trunki, orkiestra przygrywała polskie i niepolskie miłosne szlagiery i pierwszy weselny taniec. Walca z filmu "Noce i dnie" zatańczyła Gosia Baczyńska w ramionach Stefano Terrazzino...

 • "Taniec z Gwiazdami": Co zatańczy Agnieszka i Stefano?

  Zbliża się półfinał programu "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Już w piątek, 6 listopada, przekonamy się, kto będzie walczył o Kryształową Kulę. Tymczasem trwają przygotowania i próby - co zatańczą Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino?

Wideo na temat: piosenka ze stefano
 • Stefano Terrazzino zamierza komponować piosenki

  Tancerz nie rezygnuje z kariery muzycznej. Wraz z grupą muzyków z Sycylii pracuje nad coverami kilku włoskich przebojów. Zamierza też sam komponować muzykę i jak twierdzi ma dużo muzycznie do powiedzenia.

 • Aneta Zając w teledysku do piosenki Stefano Terrazzino!

  Szczegóły tajemniczego projektu Anety Zając ujrzały światło dzienne! W "Dzień dobry TVN" wyszło na jaw, że podczas wypadu na Sycylię w towarzystwie Stefano Terrazzino, wzięła udział w zdjęciach do najnowszego teledysku tancerza-piosenkarza. Para od czasu „Tańca z gwiazdami” pozostaje w przyjaźni, nic więc dziwnego, że aktorka postanowiła wystąpić w klipie do piosenki „Kiedy Quando”. Jesteście

Dyskusje na temat: piosenka ze stefano