• Informacje na temat:

  piosenkarka bliźniaki

Artykuły na temat: piosenkarka bliźniaki
 • Beyonce (35 l.) i Jay Z (47 l.) zostali po raz drugi rodzicami i to podwójnymi. 14 czerwca na świat przyszły bliźniaki pary i to właśnie równy miesiąc po ich narodzinach piosenkarka opublikowała piękne zdjęcie!

 • Celine Dion: Mąż gwiazdy jest poważnie chory

  Piosenkarka Celine Dion postanowiła odwołać koncerty i inne zobowiązania zawodowe z powodu poważnego stanu męża artystki Rene Angelila.

 • Celine Dion urodziła bliźniaki

  Rodzina Dion-Angelil powiększyła się. W sobotę słynna kanadyjska piosenkarka Celine Dion urodziła bliźnięta: dwóch chłopców. Jak twierdzą lekarze, wszystko poszło dobrze a mama i dzieci czują się świetnie.

 • Będzie miała bliźniaki

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Lisa Marie Presley spodziewa się bliźniąt - potwierdziła jej rzeczniczka.

 • Kolejne bliźniaki w Hollywood

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Lisa Marie Presley spodziewa się bliźniąt - potwierdziła jej rzeczniczka. "Chciała zachować to w sekrecie jak najdłużej" - powiedziała matka aktorki, Priscilla Presley programowi "Entertainment Tonight". 40-letnia Presley ma już dwoje dzieci, 19-letnią Riley i 15- letniego Benjamina z byłym partnerem Dannym Keoughem. Ojcem bliźniaków jest mąż Presley, Michael...

 • To nie będą bliźniaki

  Basista Fall Out Boy Pete Wentz zaprzecza, że jego żona, piosenkarka Ashlee Simpson urodzi bliźnięta.

 • Lopez pokazała bliźniaki (Zobacz zdjęcia)

  Dzieci Lopez przyszły na świat na Long Island 22 lutego. Zdjęcia dzieci będzie można obejrzeć w nowym wydaniu magazynu "People", który ukazuje się w najbliższy piątek. Na okładce piosenkarka trzyma maluchy w ramionach. Lopez i jej mąż Marc Anthony opowiedzieli na łamach magazynu o przebiegu ciąży i o wychowywaniu bliźniąt. Są to pierwsze pociechy 38-letniej Lopez. 39- letni Marc Anthony ma...

 • Britney Spears: Będą bliźnięta?

  Według gazety "New York Daily News" piosenkarka Britney Spears urodzi bliźniaki. Leslie Sloane Zelnick, rzeczniczka prasowa amerykańskiej gwiazdy pop, nie potwierdziła i nie zaprzeczyła tym pogłoskom.

 • Była żona Jacksona urodziła bliźniaki

  Jak podał serwis BBC News, córki 40-letniej Lisy Marie przyszły na świat w ostatni wtorek przez cesarskie cięcie, jednak dopiero teraz ogłosiła to publicznie rzeczniczka prasowa Presley. "Dziewczynki i ich mama są szczęśliwe i zdrowe, obecnie odpoczywają w domu" - brzmi oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Presley, piosenkarka i autorka tekstów, która jest żoną producenta muzycznego Michaela...

 • Jennifer Lopez chce mieć więcej dzieci

  42-letnia latynoska piosenkarka Jennifer Lopez niedawno rozstała się z mężem Markiem Anthonym, z którym ma bliźniaki, a już myśli o kolejnych dzieciach.

Zdjęcia na temat: piosenkarka bliźniaki