• Informacje na temat:

  piosenkarka jazzowa

Artykuły na temat: piosenkarka jazzowa
 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig marzyła, by zostać wokalistką... jazzową

  Joanna Kulig, czyli Iga Małecka z "O mnie się nie martw", marzyła kiedyś, by być wokalistką jazzową. Po maturze zdawała na wydział jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, ale jedna z osób zasiadających w komisji egzaminacyjnej stwierdziła, że... piszczy, śpiewając!

 • Ożenił się po raz czwarty

  Gary Oldman ożenił się po raz czwarty. Szczęśliwą wybranką jest 19 lat młodsza piosenkarka jazzowa Alexandra Edenborough.

 • Wanda Warska w ciężkim stanie!

  Wanda Warska (85 l.), słynna wokalistka jazzowa i wykonawczyni poezji śpiewanej, walczy o powrót do zdrowia.

 • Courtney Love, amerykańska wokalistka i liderka grupy Hole, postanowiła udowodnić krytykom muzycznym, iż naprawdę potrafi śpiewać. Zdecydowała się bowiem nagrać album zawierający wyłącznie standardy jazzowe.

 • Grażyna Auguścik rozżalona wyrokiem sądu!

  Polska wokalistka jazzowa nie rozumie, dlaczego zabójczyni jej męża została uniewinniona.

 • Avril Lavigne kanadyjską piosenkarką roku?

  Avril Lavigne okazała się bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o tegoroczne nominacje do nagród Juno, najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez kanadyjski przemysł fonograficzny. Avril ma szanse zdobyć aż sześć statuetek, więcej niż takie gwiazdy, jak Shania Twain, czy Celine Dion.

 • "O mnie się nie martw": Toksyczne związki trzeba szybko kończyć...

  Iga (Joanna Kulig) spotka w kancelarii Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszczyk) znaną wokalistkę jazzową, której chłopak pobił w sklepie sprzedawcę. Okaże się, że gwiazda od lat utrzymuje swego partnera i nie potrafi zakończyć toksycznego związku...

 • Basia nagra płytę koncertową w Łodzi

  Znakomita piosenkarka jazzowa i popowa Basia Trzetrzelewska wystąpi w łódzkim Klubie Wytwórnia. Podczas koncertu, który odbędzie się 1 lutego zarejestrowany zostanie materiał na płytę Live - informują na swojej stronie internetowej organizatorzy koncertu.

 • Urszula Dudziak: Moja choroba uratowała córkę!

  Chociaż się starała, nie udało jej się zapewnić córkom idealnego dzieciństwa. Urszula Dudziak (75 l.) rozwiodła się z ich tatą, Michałem Urbaniakiem. Zdradził ją z Lilianą Komorowską. Niewierność i rozstanie z mężem ciężko odchorowała. Potem, gdy wydawało jej się, że znalazła miłość życia, Jerzego Kosińskiego (†58 l.), doszło do tragedii.  Pisarz popełnił samobójstwo, a piosenkarka pogrążyła się...

 • Norah Jones: Czy można wstrzymać sprzedaż?

  Norah Jones, 23-letnia amerykańska wokalistka jazzowa, zrobiła ostatnio ogromną karierę w świecie muzyki pop. Piosenkarka, córka słynnego hinduskiego muzyka Raviego Shankara, jest bardzo zaskoczona sukcesem i póki co stara się unikać blasku sławy.