• Informacje na temat:

  piosenkarka jojo

Artykuły na temat: piosenkarka jojo
 • Britney Spears (34 l.) jeszcze niedawno walczyła z nadprogramowymi kilogramami i efektem jojo po wyczerpujących dietach. Piosenkarka jednak w końcu wzięła się za siebie i oprócz stosowania rozsądnego planu żywieniowego, zaczęła też dużo ćwiczyć. Dzięki temu Spears może się teraz pochwalić zgrabną sylewetką, którą chętnie eksponuje, zakładając obcisłe kreacje. Podczas niedawnego występu w Las...

 • Nelly na czele

  W tym tygodniu na brytyjskiej liście przebojów pierwsze trzy miejsca opanowane zostały przez debiutantów, a w pierwszej dziesiątce znalazło się w sumie aż pięć nowości. Warto wspomnieć o nowym singlu Prodigy, "Girls", który zadebiutował dopiero na pozycji 19.

 • Mariah Carey (45 l.), która przez długi czas zmagała się z efektem jojo, olśniła ostatnio wszystkich, prezentując podczas jednego z występów smukłą sylwetkę. Wygląda jednak na to, że w osiągnięciu(...) przyznać jednak, że piosenkarka i tak prezentuje się nieźle!

 • Bez Westlife też można

  W tym tygodniu na liście najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii w pierwszej trójce pojawiły się dwie nowości. Brian McFadden, były członek boysbandu Westlife zadebiutował w zestawieniu na 1. miejscu.

 • Cała prawda o diecie Rodowicz

  Na temat odchudzania Maryli Rodowicz krążą prawdziwe legendy. Ile tak naprawdę schudła piosenkarka?

 • Justin Timberlake ma Numer Jeden

  W tym tygodniu na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych pojawiło się pięć nowości. Zgodnie z oczekiwaniami na pierwszym miejscu zadebiutował drugi solowy album Justina Timberlake'a "FutureSex/LoveSounds". Nowa płyta byłego wokalisty N'Sync zdecydowanie wybiła się na czoło stawki najpopularniejszych wydawnictw mijającego tygodnia.

 • Mariah Carey schudła 20 kilogramów!

  Piosenkarka od urodzenia dzieci nieustannie zmaga się z efektem jojo. Jakiś czas temu media rozpisywały się, że diwie znów się nieco przytyło. Ponoć zajadała stres związany z rzekomym zerwaniem(...) mogła zrzucić nawet 20 kilogramów! Trzymamy kciuki, aby nie dopadł jej znów efekt jojo!

 • Na szczycie bez zmian

  Na liście najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii pojawiło się kilka nowości, ale tylko jedna z nich weszła do pierwszej dziesiątki notowania. Na pierwszych dwóch miejscach wciąż znajdują się Eric Prydz i grupa Girls Aloud.

 • Brat chciał ją wykończyć!

  Dama polskiego jazzu - Ewa Bem (57 l.) w lutym zasłabła, tuż przed koncertem w Sali Kongresowej. Mówiono, że to skutek odchudzania. Wokalistka dotąd nie może pogodzić się z efektem jojo, który miał miejsce w jej przypadku. W przeciągu krótkiego okresu czasu, niewyobrażalnie przytyła. Obecnie ponownie się odchudza stosując drakońskie diety. Powodem niedyspozycji nie było jednak bezpośrednio...

 • Bez wytwórni też można

  Nie mają kontraktu, ale mają miejsce na brytyjskiej liście przebojów.