• Informacje na temat:

  piosenkarka lilly

Artykuły na temat: piosenkarka lilly
 • Lily Allen: „Prawie umarłam po poronieniu”

  Lilly Allen (28 l.) opowiedziała o tragicznych wydarzeniach ze swojego życia. Piosenkarka dwa razy poroniła.

 • Piosenkarka dziękuje policji

  Brytyjska wokalistka Lilly Allen podziękowała ostatnio londyńskiej policji za oswobodzenie jej przyjaciela, który został porwany dla okupu.

 • Gwiazda szuka męża

  Brytyjska piosenkarka pop Lilly Allen zdradziła, że ma trzy największe marzenia: zaśpiewać w duecie z Dolly Parton, wyjść za mąż i mieć dzieci.

 • Nie ma żalu do paparazzi

  Słynąca z wybuchowego charakteru i utarczek, nie tylko słownych, z towarzyszącymi jej na każdym kroku paparazzi piosenkarka Lilly Allen przyznaje, że sukces jej nowej płyty to w dużej mierze zasługa właśnie jej "prześladowców".

 • Emily Jordan Osment to amerykańska aktorka, piosenkarka i autorka tekstów. W dzieciństwie wystąpiła w kilku filmach. Sławę przyniosła jej rola Geri Giggles...

 • Lindsay Lohan: na urlop z Lilly Allen

  Wygląda na to, że przyjaźń brytyjskiej piosenkarki Lilly Allen i amerykańskiej aktorki Lindsay Lohan kwitnie. Gwiazdy podobno planują obecnie wspólne wakacje.

 • Dwie alkoholiczki na wspólnych wakacjach

  Wygląda na to, że przyjaźń brytyjskiej piosenkarki Lilly Allen i amerykańskiej aktorki Lindsay Lohan kwitnie. Gwiazdy podobno planują obecnie wspólne wakacje.

 • Ma trzy marzenia

  Brytyjska gwiazda pop Lilly Allen zdradziła, że ma trzy największe marzenia: zaśpiewać w duecie z Dolly Parton, wyjść za mąż i mieć dzieci.

 • All Saint: Siedem lat wystarczy

  Melanie Blatt, była wokalistka angielskiego girlsbandu All Saints, zakończyła swój związek z Stuartem Zenderem, byłym basistą Jamiroquai. Piosenkarka i muzyk tworzyli związek przez siedem lat.

 • B. McFadden: "Poznaj moje dzieci"

  Znajomość Briana McFaddena, byłego wokalisty boysbandu Westlife, z australijską piosenkarką Deltą Goodrem, ma osiągnąć kolejny etap. Tak przynajmniej planuje sam McFadden, który zapowiedział, że przedstawi swojej wybrance serca członków rodziny, w tym dwójkę dzieci, 3-letnią Molly i zaledwie roczną Lilly Sue.

Wideo na temat: piosenkarka lilly
 • Giganci ze stali

  Charlie Kenton jest weteranem walk wręcz. Jego kariera zakończyła się z chwilą, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją robotów. Jest na dnie, gdy w jego życiu pojawia się Max, który twierdzi, że jest jego synem. Chłopak motywuje go do wytrenowania robota, który mógłby stanąć do walki o mistrzostwo. Stawki w tym brutalnym sporcie są wysokie, a Charlie i Max mają tylko jedną szansę, by wrócić na szczyt.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...

 • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

  Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – "Hobbit: Niezwykła podróż" (2012) oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry,...