• Informacje na temat:

  piosenkarka nosi

Artykuły na temat: piosenkarka nosi
 • Miley Cyrus znów nosi pierścionek zaręczynowy!

  Na początku tego roku media donosiły o zejściu się piosenkarki i aktora. Para została zauważona razem w Australii i choć oboje nie chcą komentować spraw prywatnych, to zagraniczne tabloidy przekonują, że wrócili do siebie na dobre. Przypomnijmy, że Liam Hemsworth ponad dwa lata temu zerwał z Miley Cyrus, łamiąc jej serce. Piosenkarka w wywiadach podkreślała, że bardzo przeżyła to rozstanie...

 • Naga Alicia Keys w obronie pokoju

  Alicia Keys zaskakuje. Będąca w cięży piosenkarka umieściła na portalu społecznościowym swoje nagie zdjęcie z namalowanym symbolem pokoju na brzuchu. "Chcę dać swojemu dziecku lepszy świat" - wyjaśnia gwiazda.

 • Kasia Kowalska bez wątpienia może być dumna ze swojej latorośli, którą przecież musiała wychować samotnie. Jej ojciec Kostek Yoriadis zostawił wokalistkę niemal zaraz po narodzinach Oli. Mężczyzna nie utrzymuje żadnego kontaktu z Olą. "Mogę tylko wyrazić współczucie dla człowieka, który unika kontaktu z własnym dzieckiem" - ubolewa Kasia. Jej córka, która po wakacjach wylatuje do Londynu na studia, o ojcu wypowiada się zdecydowanie ostrzej. Dała temu wyraz na Instagramie. Ola zamieściła...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Agnieszka Szulim wciąż się nie rozwiodła! Nosi nazwisko męża!

  ..., ale bardzo ciekawego. Mianowicie z wokandy wynika, że Agnieszka Szulim nosi inne nazwisko. I choć nie jest tajemnicą, że nadal nie wzięła rozwodu z mężem, z którym rozstała się lata temu, to...

 • Ewa Kuklińska: Pulchna blondynka do kochania

  Miała trzech mężów, ale wszyscy ją bardzo zawiedli. Wybrała więc inną miłość.

 • Mariah Carey pozwala nosić 3-letniej córce obcasy?

  Mariah Carey (44 l.) opublikowała na Instagramie filmik, na którym widać, jak pozwala 3-letniej córeczce przymierzyć swoje szpilki. Amerykańskie media sugerują, że chce zrobić z dziewczynki diwę!

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Córka Dąbrowskiej będzie nosić imię...

  We wtorek, 2 kwietnia, na świat przyszła córka Ani Dąbrowskiej. Jakie imię będzie nosić?

 • Doda wciąż nosi obrączkę

  Piosenkarka najwyraźniej nie może otrząsnąć się po rozstaniu z Radosławem Majdanem.

Wideo na temat: piosenkarka nosi
 • Madonna wystawiła na aukcję używaną bieliznę!

  zdjęciowej do „V Magazine". Na sprzedaż są także stroje gwiazdy, które nosiła grając w filmach „Ich własna liga" oraz „Evita". Warte od 20 000 do 40 000 dolarów negatywy oraz grafiki magazynu „Penthouse" z 1979 roku, na których piosenkarka pozowała stylizowana na Marylin Monroe, również trafią na sprzedaż. (Agencja TVN/x-news)