• Informacje na temat:

  piosenkarka opowiedziała

Artykuły na temat: piosenkarka opowiedziała
 • Fergie opowiedziała o swoim uzależnieniu!

  Piosenkarka w 2012 roku przyznała publicznie, że była uzależniona od narkotyków, i to już jako nastolatka. Na szczęście w porę udała się na leczenie, dzięki któremu uwolniła się od nałogu. Teraz, w wywiadzie dla "iNEWS", znów wspomina ten mroczny okres ze swojego życia. "Cierpiałam na psychozę i demencję wywołaną przez narkotyki. Miałam halucynacje niemal codziennie" - powiedziała. "Nagle...

 • Agata Nizińska czyta "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

  Piosenkarka i aktorka Agata Nizińska, wnuczka wybitnego artysty Wojciecha Pokory, zagłębi się w intymny świat kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Doda opowiedziała o współpracy z Marcinem Dorocińskim!

  Aktor i piosenkarka mieli okazję spotkać się na planie filmu "Pitbull". Ostatni pies". Teraz "Fakt" opisuje kulisy ich wspólnej pracy. Okazuje się, że Dorociński jest bardzo pomocnym kolegą(...) pompek! Stwierdził, że pomoże mi to w zdenerwowaniu się" - powiedziała piosenkarka tabloidowi. Okazało się jednak, że to wcale nie było konieczne. Doda wyznała bowiem, że wystarczyło jej, że...

 • Paulla i DJ Adamus "Nigdy o tobie nie zapomnę": Psychofan grozi śmiercią

  Wideoklip do singla Paulli i DJ Adamusa "Nigdy o tobie nie zapomnę" jest unowocześnioną wersją historii opowiedzianej w filmie "The Bodyguard" z Whitney Houston w roli głównej. Pojawia się w nim psychofan, który usiłuje zabić wokalistkę.

 • Natalia Lesz opowiedziała o koszmarze w szkole baletowej! "Odeszłam, by ratować życie"

  Natalia Lesz (36 l.) jest jedną z osób, która opowiedziała o terrorze, który panuje w szkołach baletowych. Piosenkarka do dzisiaj ma problemy z akceptacją swojego ciała.

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna szczerze opowiedziała o swojej chorobie!

  Marina Łuczenko-Szczęsna (26 l.) udzieliła ostatnio pierwszego wywiadu po ślubie z Wojtkiem Szczęsnym (26 l.). Piosenkarka opowiedziała w nim m.in. o swojej chorobie, która zagrażała jej dalszej karierze.

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

 • Majka Jeżowska opowiedziała o chorobie! „Nie mogłam na siebie patrzeć”!

  ....  Wówczas dopiero po pewnym czasie Jeżowska odkryła, co było powodem tych zaburzeń. Problemem była chora tarczyca, przez którą piosenkarka mimo aktywnego stylu życia, nie mogła schudnąć. Dopiero po dwóch...

 • Za miliony opowie o pryszczach

  Amerykańska piosenkarka Katy Perry zgodziła się wziąć udział w kampanii reklamowej płynu przeciwko trądzikowi.

Wideo na temat: piosenkarka opowiedziała
 • Madonna opowiedziała o gwałcie!

  z tamtego okresu. Do zdarzenia doszło kiedy piosenkarka miała 19 lat i mieszkała w Nowym Jorku. - Pewnego dnia lekcje tańca, na które uczęszczałam, zostały odwołane. Potrzebowałam gdzieś zadzwonić, ale nie(...) radiowym show Lady Gaga również opowiedziała o swoim dramacie. Podobnie jak Madonna, ona także jako 19-latka była ofiarą gwałtu. (źródło: x-news)

 • Paulla opowiedziała o pracy w fast foodzie. Śmierdziała nawet po kąpieli!

  Paulla Ignasiak, zanim została znaną piosenkarką, pracowała w jednym z najstarszych fast foodów w Polsce. Gwiazda nie wspomina jednak tego najlepiej! "To było niefajne. Zapach tego jedzenia... Jak się wzięło prysznic, to się czuło to na sobie, te zapachy. Potem nie mogłam jeść w tym miejscu kilka lat" - wyznała. (TVP/x-news)

 • Iwona Węgrowska nareszcie wróciła do zdrowia. Lekarze popełnili wielki błąd!

  Iwona Węgrowska (37 l.) przeżyła istny dramat. W ostatnich miesiącach zmagała się z okropną chorobą, której nawet lekarze nie potrafili zdiagnozować. Piosenkarka opowiedziała nam o wszystkim ze szczegółami!