• Informacje na temat:

  piosenkarka paula ma raka

Artykuły na temat: piosenkarka paula ma raka
 • Weekend w serialach

  ...włącza się w śledztwo. Niedziela "Anna German" odc.9 Anna - pomimo diagnozy lekarzy, którzy twierdzili, że nigdy już nie będzie chodzić - odzyskuje pełną sprawność. Piosenkarka zaczyna nagrywać(...) Anny wiąże się z propozycją wyjazdu na tournée do Związku Radzieckiego. Tam piosenkarka zdobywa ogromną popularność i poznaje swoją najlepszą przyjaciółkę, autorkę tekstów Annę Kaczalinę. Rosjanie...

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Nie powiedział jej, że umiera

  Brytyjski muzyk Paul McCartney wyznał, że jego pierwsza żona Linda nie wiedziała, jak bardzo poważna jest jej choroba. Były członek Beatlesów chciał, żeby mogła w pełni cieszyć się czasem, który jej pozostał.

 • Koncertowy tydzień: Gitarowi wirtuozi, gwiazdy alternatywy i Wianki na koniec

  Za nami kolejny festiwal (tym razem Orange Warsaw), lecz zbliżający się koncertowy tydzień zapowiada się równie gorąco. Sprawdźcie naszą rozpiskę, gdzie i co warto zobaczyć!