• Informacje na temat:

  piosenkarka pochodzenia

Artykuły na temat: piosenkarka pochodzenia
 • Żona Bartosza Żukowskiego związała się z byłym partnerem znanej piosenkarki!

  Bartosz Żukowski (40 l.) martwi się, że jego żona związała się z mężczyzną, przez którego wcześniej cierpiała pewna znana piosenkarka.

 • "Ziemia obiecana": Reymont, Łódź i seks w karocy

  W sobotę, 21 lutego 2015, mija dokładnie 40 lat od premiery "Ziemi obiecanej" Andrzeja Wajdy. Nominowana do Oscara ekranizacja powieści Władysława Reymonta nie tylko zaliczana jest do najlepszych dzieł reżysera, dodatkowo zawiera jedną z najbardziej sugestywnych scen erotycznych w historii polskiego kina.

 • "Na Wspólnej": Propozycja od gwiazdy

  Urodzona w Leningradzie piosenkarka Sasha Strunin dołączy do obsady "Na Wspólnej".

 • Jennifer Lopez i jej dzieci na wegańskiej diecie

  Latynoska gwiazda pop Jennifer Lopez ujawnia efekty wegańskiej diety połączonej z intensywnym reżimem treningowym.

 • Kasia Kowalska stanie po stronie córki?! Zażądała od ojca zaległych alimentów!

  ...świat przyszła jej córka Ola (22 l.), ojciec dziewczynki, muzyk greckiego pochodzenia, Kostek Joriadis (56 l.) opuścił je. Artystka sama utrzymywała dziecko.  "W przeciwieństwie do niektórych samotnych(...) żadnych oczekiwań, jej córka jest innego zdania.  "Cały czas toczę walkę o alimenty, wspierając Olę, która procesuje się w sądzie ze swoim ojcem" - dodała. Piosenkarka ma już dość tych potyczek...

 • Barbra Streisand wraca na Brooklyn

  Gwiazda kina i estrady Barbra Streisand wraca do korzeni. Urodzona na Brooklynie piosenkarka żydowskiego pochodzenia po raz pierwszy w karierze zagra w miejscu, gdzie przyszła na świat.

 • Eleni w żałobie! Zmarł jej...

  Piosenkarka Eleni (59 l.) przeżywa kolejne trudne chwile...

 • Katie Melua wspiera karierę muzyczną męża

  Brytyjska piosenkarka gruzińskiego pochodzenia, Katie Melua zachwycona jest perspektywą wspólnego muzykowania z mężem, Jamesem Toselandem. Były sportowiec pod wpływem swojej małżonki zdecydował się nagrać własną płytę.

 • Kristen Stewart i Soko nie są już razem?!

  Jeszcze niedawno chodziły dumnie po mieście za rękę i manifestowały swoje szczęście przed całym światem. Teraz okazuje się, że Kristen Stewart (26 l.) nie była chyba zainteresowana dłuższym związkiem z Soko (30 l.), piosenkarką polskiego pochodzenia. Zagraniczne media podają bowiem, że celebrytki nie spotykają się już. Mimo wszystko Kristen bardzo szybko znalazła pocieszycielkę. Plotka głosi, że...

 • Chce mieć więcej dzieci

  Za sprawą płyty "Loose" kanadyjska wokalistka portugalskiego pochodzenia Nelly Furtado (28 l.) stała się gwiazdą pierwszego formatu. Nie oznacza to, że piosenkarka postawiła wszystko na karierę zawodową.

Wideo na temat: piosenkarka pochodzenia
 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".

 • Porwanie Michela Houellebecqa

  Punktem wyjścia filmu jest tajemnicze zaginięcie Houellebecqa w czasie trasy promocyjnej "Mapy i terytorium", kiedy nie pojawił się na spotkaniach z belgijskimi czytelnikami. Film Guillaume’a Niclouxa podaje inną wersję wydarzeń: pisarz został zapakowany do wielkiej metalowej skrzyni i wywieziony do wiejskiego domu przez trzech braci polskiego pochodzenia.

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...