• Informacje na temat:

  piosenkarka porzuciła

Artykuły na temat: piosenkarka porzuciła
 • Monika Brodka porzucona przez narzeczonego!

  Piosenkarka w przeszłości była związana m.in. z Janem Wieczorkowskim. Dwa lata temu zakochała się w reżyserze teatralnym Krzysztofie Garbaczewskim (33 l.). Co ciekawe, wiosną tego roku media obwieściły, że para planuje się pobrać! Niestety, wszystko wskazuje na to, że do ich ślubu nie dojdzie. Jak dowiedział się "Fakt", narzeczony dał Brodce wolną rękę, z czego ona chętnie skorzystała! "Mieli...

 • Natalie Imbruglia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa?

  4 lutego 40 lat skończyła australijska piosenkarka Natalie Imbruglia, znana przede wszystkim z wielkiego przeboju "Torn".

 • "Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska porzuci aktorstwo dla... śpiewania?

  Kilka dni temu spełniło się jedno z największych marzeń Katarzyny Dąbrowskiej, czyli Wiki z "Na dobre i na złe". Aktorka od dawna chciała zaśpiewać na festiwalu w Opolu... - Ależ to był stres! Ale przede wszystkim wspaniała przygoda! - napisała po swoim występie w koncercie piosenek literackich i kabaretowych.

 • Tina Turner: 75 lat królowej rocka

  Jej utwory i charakterystyczny wokal zna niemal każdy. Swoją charyzmą mogłaby obdarzyć kilka innych wokalistek młodszego pokolenia. Tina Turner kończy 75 lat.

 • Jessica Simpson porzucona

  Partner amerykańskiej piosenkarki Jessiki Simpson - gwiazdor futbolu Tony Romo - porzucił ją podobno na dzień przed jej 29. urodzinami.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Dramat porzuconej aktorki

  Wieloletni partner Dominiki Kluźniak , Bartosz Głogowski , zostawił ją dla Natalii Lesz . Aktorka cierpi w milczeniu...

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Irena Santor: Nie odchodzę ze sceny!

  Irena Santor (82 l.) zapowiadała koniec kariery, ale porzuciła ten pomysł. Co ją do tego skłoniło?

 • Britney Spears porzuciła auto

  Amerykańska piosenkarka porzuciła samochód na jednej z ulic Los Angeles. Policja odholowała auto i tymczasowo skonfiskowała.

Wideo na temat: piosenkarka porzuciła
 • Córka Niemena śpiewa piosenki ojca! Dorównuje mu talentem?

  wystąpiła jednak na festiwalu w Opolu, gdzie fenomenalnie zaśpiewała wielki przebój jej taty "Dziwny jest ten świat". Tym razem media zachwyciły się Niemenówną. Najwyraźniej piosenkarka postanowiła

 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...