• Informacje na temat:

  piosenkarka przeniosła

Artykuły na temat: piosenkarka przeniosła
 • Katarzyna Groniec: Dla męża przeniosła się do Sopotu

  ...wówczas w Oslo, zdobył jej serce. Podobnie jak Katarzyna, jest po rozwodzie, ma dorosłe dzieci. Przypomnijmy, że piosenkarka w latach 1992-1995 była żoną Olafa Lubaszenki (49 l.). Z tego małżeństwa...

 • Selah Sue "Feel": Teledysk nakręcony na lotnisku

  Belgijska wokalistka Selah Sue zaprezentowała nakręcony na lotnisku w Brukseli teledysk do utworu "Feel".

 • Magdalena Malicka przeniesie się dla Tomasza Karolaka na stałe do Polski?

  Kiedy aktor pojawił się ostatnio na premierze filmu "7 uczuć" z tajemniczą blondynką, którą trzymał za rękę,  nie wszyscy rozpoznali, że to wokalistka Magda Malicka, która kilka lat temu nagrała płytę. Piosenkarka, a także modelka, na co dzień mieszka w Los Angeles, dlatego nie bywa na polskich salonach. Na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 10 tys. osób, zamieszcza często fotki z sesji...

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

 • Bleona Qereti przyłapana na opalaniu się topless!

  Bleona Qereti (39 l.) to piękna i seksowna albańska piosenkarka i modelka. W swoim kraju ma status niekwestionowanej gwiazdy. Kilka lat temu Bleona przeniosła się jednak do Stanów i tam próbuje zrobić teraz karierę. Na razie idzie jej dość opornie. Być może postanowiła wzbudzić zainteresowanie czymś innym niż tylko muzyką. Paparazzi z pewnością nie mają powodów do narzekań...

 • Znamy przyczynę śmierci Joan Rivers

  Przyczyny śmierci Joan Rivers budziły wiele kontrowersje. Podejrzewano, iż prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia mógł być błąd lekarzy. W czwartek, 16 października, nowojorski lekarz sądowy w wydał orzeczenie, z którego wynika, że Joan Rivers zmarła w wyniku uszkodzeń mózgu powstałych na skutek niedotlenienia po podaniu propofolu.

 • Edyta Górniak (44 l.) przeniosła się do Ameryki, by ukochany syn Allanek dorastał w normalności i z dala od wścibskich paparazzich. Ale chłopiec ma swoje plany i, podobnie jak matka, też chce zostać gwiazdą!

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Edyta Górniak naprawdę pogodziła się z matką? "Pojednanie jest autentyczne"

  W zeszłym roku Edyta Górniak odnowiła kontakt z matką. Odkąd piosenkarka zamieszkała w Krakowie, jej mama często bywa gościem w jej domu.

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.