• Informacje na temat:

  piosenkarka rozebrała

Artykuły na temat: piosenkarka rozebrała
 • Halina Mlynkova rozbierze się w "Playboyu"? Mąż zachwycony!

  Halina Mlynkova (38 l.) podobno poważnie rozważa rozebranie się na łamach "Playboya". Jest tylko jedno ale... Piosenkarka chce się najpierw pozbyć swoich kompleksów!

 • Następna piosenkarka się rozebrała

  Kolejna gwiazda pop postanowiła zaprezentować się fanom w pełnej okazałości.

 • Lady Gaga rozebrała się na scenie!

  Wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić do dziwacznych strojów Lady Gagi. Nikogo chyba nie dziwią także jej kontrowersyjne wypowiedzi.   Piosenkarka usilnie stara się, by i jej zachowanie na scenie było głośno komentowane. Jakiś czas temu zdjęła majtki podczas koncertu i odwróciła się tyłem do widowni. Teraz z kolei podczas występu zaprezentowała scenkę, gdzie ukazuje się prawie naga...

 • Joss Stone rozebrała się dla szczytnego celu

  Brytyjska piosenkarka Joss Stone wzięła udział w kampanii organizacji People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). 23-letnia wokalistka pozowała nago, by wesprzeć akcję przeciwko noszeniu prawdziwego futra.

 • Lidia Kopania rozbierze się w "Playboyu"!

  Piosenkarka swój debiut muzyczny zaliczyła w 2006 roku, jednak jak dotąd nie odniosła spektakularnego sukcesu. Często za to można ją widywać na ściankach, np. pozującą z butem. O jej życiu(...). Teraz Lidia Kopania znów postanowiła o sobie przypomnieć. Piosenkarka wydaje swoją trzecią płytę. Właśnie nakręciła pierwszy teledysk, w którym ponoć odsłoniła nieco ciała w scenach łóżkowych...

 • Rozebrała się w obronie zwierząt

  Brytyjska wokalistka pop Alexandra Burke dołączyła do gwiazd protestujących przeciwko hodowania i zabijaniu zwierząt dla futer.

 • Steczkowska się rozebrała

  Piosenkarka urlop na tureckiej Riwierze spędziła bez ubrania: "Baraszkowała po plaży golusieńka jak ją Pan Bóg stworzył" - pisze jeden z dzienników.

 • Lady Gaga rozebrała się dla Tony'ego Bennetta

  Kontrowersyjna gwiazda pop znów zaskakuje. Lady Gaga wyznała, że 85-letni piosenkarz Tony Bennett widział ją nago.

 • Piosenkarka ukarana za nagość

  Amerykańska piosenkarka Erykah Badu zgodziła się zapłacić 500 dolarów grzywny i przepracować społecznie sześć miesięcy jako karę za rozebranie się podczas kręcenia wideoklipu w miejscu, w którym zastrzelono prezydenta Kennedy'ego.

 • Courtney Love nie przestaje rozrabiać

  Courtney Love, liderka zespołu Hole, była żona Kurta Cobaina, mocno rozrabia podczas swej wizyty w Londynie. Zaraz po lądowaniu na Heathrow samolotu z Los Angeles, artystka została aresztowana za ekscesy, jakich dopuściła się na pokładzie. Kilka godzin po tym jak opuściła areszt, piosenkarka znowu narobiła szumu, kiedy rozebrała się podczas wspólnego koncertu z Eltonem Johnem.