• Informacje na temat:

  piosenkarka sławę

Artykuły na temat: piosenkarka sławę
 • Polska piosenkarka broni Luisa Fonsi: Na mrozie korzystamy z playbacku

  Miał propozycje z wielu krajów, by uświetnić tamtejsze koncerty sylwestrowe. Trudno się dziwić. Portorykański gwiazdor muzyki latino Luis Fonsi (39 l.) wprawdzie na scenie występuje od prawie dwóch dekad, ale dopiero w zeszłym roku zdobył międzynarodową sławę. A to za sprawą piosenki "Despacito", opowiadającej o sprawach damsko-męskich.

 • Joe Franklin, pionier talk-show, nie żyje

  Zmarł słynny amerykański radiowiec i pionier w prowadzeniu programów talk-show. Joe Franklin przez ponad 3 dekady robił wywiady z największymi sławami. Na koncie ma rozmowy m.in. z Charlie Chaplinem, Salvadorem Dali, Marilyn Monroe, Lizą Minnelli, Andym Warholem czy Madonną.

 • Sława Przybylska: Śmierć ukochanego ją okaleczyła!

  ...„Pożegnania”. I nastrój, jaki buduje niezwykłą interpretacją swoich piosenek. Artystka twierdzi, że będzie na scenie, dopóki choć jedna osoba zechce jej słuchać. Dzisiaj piosenkarka śpiewem wyraża(...).  Piosenkarka czuła się bezsilna i zdesperowana, ale nie mogła zrezygnować z tej miłości. Chociaż rola „tej trzeciej” i ukrywanie się ze swoim uczuciem upokarzały ją – godziła się na taki stan rzeczy. Nie wiadomo...

 • Selah Sue "Feel": Teledysk nakręcony na lotnisku

  Belgijska wokalistka Selah Sue zaprezentowała nakręcony na lotnisku w Brukseli teledysk do utworu "Feel".

 • Ewelina Lisowska i Edyta Górniak nie zaśpiewają razem? Piosenkarka wydała oświadczenie!

  To miał być niezapomniany występ! Niestety, los spłatał figla Ewelinie Lisowskiej (24 l.). Piosenkarka nie wystąpi ze swoją idolką, Edytą Górniak (42 l.).

 • Leonard Cohen skończył 80 lat

  Poeta, pisarz i bard, obdarzony głębokim, niskim głosem, którym śpiewa pieśni o samotności, religii i miłości - Leonard Cohen kończy w niedzielę 80 lat. Swoje urodziny Kanadyjczyk uczcił wydając nową płytę pt. "Popular Problems" - w polskiej edycji z tłumaczeniami swych tekstów.

 • Kiedyś była w Polsce gwiazdą! Jak Alizee wygląda teraz?

  Alizee (33 l.) zdobyła sławę dzięki piosence „Moi… Lolita”. Piękna francuska piosenkarka podbiła serca polskich fanów. Jak wygląda teraz, po latach od zniknięcia z show-biznesu?

 • Robert Pattinson przyjedzie do Warszawy?

  Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson, jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Zmarła Peggy Lipton

  Peggy Lipton piosenkarka i aktorka, znana szeroko z roli w kultowym serialu "Twin Peaks", zmarła 11 maja. Miała 72 lata.

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

Zdjęcia na temat: piosenkarka sławę
Dyskusje na temat: piosenkarka sławę
 • Re: Dolly Parton: Śliczna aktorka oszpeciła się u chirurga

  Dolly Parton to przed wszystkim piosenkarka i kompozytorka, choć i aktorka także. Napisała wiele światowych przebojów. Najbardziej znana piosenka Whitney Houston "I will always love you" to właśnie(...). Jednak to wersja Whitney Houston przyniosła piosence wielką sławę a saksofonowa solówka Kirk Whalum wyniosła aranżację na szczyty.