• Informacje na temat:

  piosenkarka spędza

Artykuły na temat: piosenkarka spędza
 • Maryla Rodowicz: kolejne problemy piosenkarki

  Maryla Rodowicz (71 l.) nie ukrywa, że życie starszego syna spędza jej sen z powiek. Pytana, co u niego słychać, nie do końca potrafił odpowiedzieć na to pytanie. "Teraz szuka pracy. Chyba... Z tego, co wiem..." - kluczy.

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • Kayah spędza romantyczne chwile z ukochanym! Miłość kwitnie!

  ...turystów, którzy byli tego dnia razem z nimi na szlaku. Widzieli tylko siebie... A jeszcze niedawno wydawało się, że piosenkarka ostatecznie pogodziła się już ze swoją samotnością. Powtarzała...

 • Doda "Not Over You": "Riotka" po angielsku

  Doda zdradza, że do tego, by nagrać anglojęzyczną wersję utworu, zachęciła ją popularność singla "Riotka" w zagranicznych stacjach radiowych. Piosenka zatytułowana "Not Over You" będzie miała swoją premierę w najbliższy weekend. Przygotowywano również teledysk.

 • Edyta Górniak: przyjaciel piosenkarki wyjawia prawdziwe powody rozstania

  ...w 'The Voice of Poland', pracą nad kampanią reklamową i koncertami, sprawiły, że Edyta ostatnio więcej czasu spędzała w Polsce niż w Los Angeles - mówi tygodnikowi. - William nie czuł się komfortowo...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras dzielą majątek. Wiemy, kim jest nowy facet piosenkarki

  Mówiło się, że piosenkarka żyje w złotej klatce. Wszyscy wiedzieli o trudnym charakterze jej męża Andrzeja Pietrasa, o scenach rozgrywających się za kulisami koncertów. Beata ponoć już rok temu(...) z piękną brunetką na tarasie hotelu w Juracie, czyli tam, gdzie lubi spędzać wakacje Beata Kozidrak! Ona sama przyznała ostatnio, że jest zakochana i "były mąż też jest zakochany". Prasa bulwarowa...

 • Paulla i DJ Adamus "Nigdy o tobie nie zapomnę": Psychofan grozi śmiercią

  Wideoklip do singla Paulli i DJ Adamusa "Nigdy o tobie nie zapomnę" jest unowocześnioną wersją historii opowiedzianej w filmie "The Bodyguard" z Whitney Houston w roli głównej. Pojawia się w nim psychofan, który usiłuje zabić wokalistkę.

 • Alicia Keys spędza urlop z mężem i... jego byłą żoną!

  Alicia Keys (33 l.) nie miała nic przeciwko, by spędzić wolne dni na plaży w towarzystwie byłej żony swojego męża.

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

Zdjęcia na temat: piosenkarka spędza
Wideo na temat: piosenkarka spędza
 • Magda Steczkowska: Wspieram nauczycieli całym sercem

  Wokalistka murem staje za nauczycielami, wspiera wszystkich strajkujących pracowników oświaty i wierzy, że ich oczekiwania zostaną spełnione. Piosenkarka wspomina, że w dzieciństwie u niej w domu się nie przelewało, choć rodzice – właśnie nauczyciele – spędzali w pracy bardzo dużo czasu. Jej zdaniem, choć od tamtego czasu sporo się zmieniło, to jedno pozostało takie samo – niskie pensje.

 • Gwen Stefani na pinkinu z rodziną

  Piosenkarka Gwen Stefani spędza popołudnie z rodziną - mężem Gavinem Rossdale'em i synami, 2,5-letnim Kingstonem i 2-miesięcznym Zumą w parku w Los Angeles.

Dyskusje na temat: piosenkarka spędza
 • Re: "W rytmie serca": Julia Wieniawa-Narkiewicz chce być traktowana poważnie

  Polacy w większości zazdroszczą przede wszystkim cyferek jakie ktoś inny zarabia. Dziewczyna nie jest aktorką czy piosenkarka ale dobrze radzi sobie medialnie, wykorzystując swój czas. Bardzo dobrze ze odnalazła swoje miejsce a nie spędza czas na garnuszku rodziców zaczytana w swoim telefonie jak większość rówieśników nie dająca nic od siebie a zadajaca wszelkich dóbr. Powodzenia