• Informacje na temat:

  piosenkarka śpiewająca

Artykuły na temat: piosenkarka śpiewająca
 • "Druga szansa": Nowe wcielenia Mikołaja Krawczyka i Kayah

  Nie lada gratkę dla swoich widzów szykują twórcy "Drugiej szansy". Od kilku odcinków w serialu możemy słyszeć jeden z największych przebojów Kayah, "Testosteron". Tymczasem w finale 1. sezonu pojawi się sama piosenkarka, która zaśpiewa w duecie z serialową "upadłą" jazzmanką - Niną (Małgorzata Zajączkowska). Dobra wiadomość także dla fanek Mikołaja Krawczyka. Niebawem będzie go jeszcze...

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • "Herosi": Hayden Panettiere nie wierzy w ciążowe przesądy

  Kobieta przy nadziei winna unikać fotela fryzjerskiego, by nie powić dziecka o "krótkim rozumie" - brzmi wiekowy przesąd. Śpiewająca aktorka Hayden Panettiere, która wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, zignorowała zabobon i sprawiła sobie nowe, modne uczesanie.

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Lopez pokazała bliźniaki (Zobacz zdjęcia)

  Śpiewająca aktorka Jennifer Lopez po raz pierwszy pokazała światu swoje bliźnięta Maksa i Emmę na okładce jednego z amerykańskich magazynów.

 • Śpiewająca Demi Moore?

  Hollywoodzka gwiazda Demi Moore, której ostatnio się nie wiedzie z życiu osobistym z powodu rozstania z mężem Brucem Willisem, postanowiła rzucić się w wir pracy. Chce znowu być gwiazdą pierwszej wielkości, jednak nie jako aktorka, ale piosenkarka.

 • Lauryn Hill skazana!

  Kto by przypuszczał, że artystka śpiewająca rzewne piosenki o miłości ma na pieńku z prawem. Wczoraj sąd w Newark w stanie New Jersey skazał Lauryn na trzy miesiące bezwzględnego pozbawienia wolności. Powód? Piosenkarce umknął obowiązek płacenia podatków, czego nie robiła od kilku lat. Trochę się tego uzbierało. Hill była winna tamtejszemu fiskusowi blisko milion dolarów. Co ciekawe, była...

 • Ciężarna Hayden Panettiere ścięła włosy

  Kobieta przy nadziei winna unikać fotela fryzjerskiego, by nie powić dziecka o "krótkim rozumie" - brzmi wiekowy przesąd. Śpiewająca aktorka Hayden Panettiere, która wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, zignorowała zabobon i sprawiła sobie nowe, modne uczesanie.

 • Susan Boyle wyszła z kliniki

  Śpiewająca gwiazda brytyjskiej telewizji, Susan Boyle, opuściła klinikę, do której trafiła w niedzielę wyczerpana finałem programu "Mam talent".

 • Jennifer Lopez w reality show

  Śpiewająca aktorka Jennifer Lopez opowie o swoim życiu w nowym programie typu reality show.