• Informacje na temat:

  piosenkarka sprawiają

Artykuły na temat: piosenkarka sprawiają
 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka marzy o roli w filmie muzycznym...

  Emilia Komarnicka, czyli doktor Agata Woźnicka z „Na dobre i na złe”, marzyła w dzieciństwie, by zostać tancerką lub piosenkarką. Do dziś taniec i śpiew sprawiają jej ogromną przyjemność.

 • Ania Wyszkoni z Piotrem Zeltem ("Na cześć wariata")

  W drugiej połowie maja ukazała się platynowa edycja albumu Anny Wyszkoni "Życie jest w porządku". Na specjalnej wersji albumu znalazły się niepublikowane wcześniej utwory, napisane przez Jacka Cygana oraz Seweryna Krajewskiego.

 • Danuta Błażejczyk schudła 30 kilogramów!

  ...60-letnia piosenkarka udowadnia, że wiek nie stanowi żadnej przeszkody, aby zacząć dbać o siebie...

 • Cudowna przemiana Dody

  Sam sobie winien. Po co brał Dodę do filmu? Efekt jest taki, że najnowsza produkcja Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni" istnieje w zbiorowej świadomości wyłącznie jako "film z Dodą". Piosenkarka pojawia się na ekranie dwukrotnie, przechodząc cudowną metamorfozę. Jak przemianę Krzysztofa Zanussiego oceniają recenzenci?

 • Winehouse jedzie na odwyk do Afryki

  Jeśli ktoś na świecie jeszcze wierzył, że Amy Winehouse (24 l.) uda się rzucić narkotyki, może przestać się łudzić. Według angielskiego tabloidu "The Sun" piosenkarka wróciła do nałogu i znowu wybiera się na odwyk.

 • Niespodziwana ciąża opóźni realizację musicalu?

  Wszystko wskazuje na to, że realizacja nowego projektu Clinta Eastwooda, "Narodziny gwiazdy", jeszcze bardziej się opóźni.

 • Sablewska nie uczy się na błędach?

  .... Tyle tylko, że chwalenie podopiecznej a przyjaźń z nią, to dwie zupełnie różne rzeczy. Obie panie sprawiają wrażenie, jakby były najlepszymi przyjaciółkami. No właśnie, dzisiaj przyjaciółki...

 • Lady Gaga jest skazana na samotność?

  Lady Gaga twierdzi, że jej przeznaczeniem jest samotność. Gwiazda pop przekonuje, że to dzięki "pogrążaniu się w samotności" jest tak bardzo twórcza.

 • Iwona Węgrowska wróciła do ojca swojej córki?

  Piosenkarka dotąd miała pecha w miłości. Jej małżeństwo ze sporo starszym biznesmenem Krzysztofem Madeyskim rozpadło się po kilku miesiącach, a związek z ojcem jej córeczki, Maciusiem, także nie(...) zdjęcia, które opublikowała na swoim fanpage'u. Widzimy na nich zarówno Iwonę Węgrowską, jak i ojca jej dziecka na uroczystości rodzinnej. Oboje sprawiają wrażenie szczęśliwych i zadowolonych ze...

 • Ewa Farna zrzuciła już 5 kilogramów

  Odchudzanie pod okiem profesjonalnego dietetyka i trenera zaczyna przynosić efekty. Podczas sylwestrowego koncertu Ewa Farna pokazała nową szczuplejszą sylwetkę.

Wideo na temat: piosenkarka sprawiają
 • Ave

  Ave

  Kamen jedzie autostopem z Sofii do Ruse. Po drodze spotyka 17-letnią Avé. Za każdym razem, gdy łapią okazję, Avé wymyśla im nową tożsamość. Kolejne kłamstwa sprawiają, że para wpada w coraz większe kłopoty. Kamen zaczyna zakochiwać się w nowej znajomej.

 • Ghost Rider 2

  "Ghost Rider 2" to opowieść o mężczyźnie, który chciał oszukać przeznaczenie. Któremu wydaje się, że jest Bogiem, a który w konsekwencji zostaje najgorętszym bohaterem roku. Johnny Blaze powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle, nieziemskie kaskaderskie ewolucje i bohaterowie z piekła rodem sprawiają, że widz zabrany zostaje na piekielnie ostrą przejażdżkę.

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...