• Informacje na temat:

  piosenkarka uczestniczyła

Artykuły na temat: piosenkarka uczestniczyła
 • Edyta Górniak dziękuje paparazzim: Dzięki nim zobaczyłam, że mój syn pali papierosy

  Edyta Górniak (46 l.) jest wdzięczna paparazzim, że sfotografowali jej syna z papierosem - piosenkarka nie zdawała sobie bowiem sprawy, że Allan ma poważny problem z nałogiem.

 • "Elastic Heart": Sia i Shia

  Australijska wokalistka Sia może się pochwalić największym, jak na razie, przebojem 2015 roku. Piękny, ale i kontrowersyjny - ze względu na oskarżenia o promowanie pedofilii - teledysk "Elastic Heart" ma już blisko 70 milionów wyświetleń. Pojawiły się opinie, że 5-minutowe wideo to najlepsza kreacja w karierze amerykańskiego aktora Shii LaBeoufa.

 • Ramona Rey pokazała odważne zdjęcie! Co za ciało!

  Ramona Rey (34 l.), czyli Katarzyna Okońska, to dawno niewidziana i przede wszystkim niesłyszana polska piosenkarka. Teraz postanowiła wrócić na muzyczną scenę i z tej okazji pokazała pewne zdjęcie.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Edyta Górniak i Justyna Steczkowska w końcu zakopią wojenny topór?!

  ...planowali spotkać się, gdy nadarzy się okazja. Nikt nie spodziewał się jednak, że w tym wydarzeniu będzie uczestniczyła także matka Allana. Okazało się, że podczas ostatniej wizyty w Warszawie Edyta(...) w obronę matkę, obrażoną w mediach przez Górniak, zamieścił na swoim profilu w Internecie dyskredytujący Edytę wpis: "Diwa jest tylko jedna. Dobrze wiemy, która z Pań nią jest".  Jednak piosenkarka...

 • Iwona Węgrowska: To moja sprawa

  Piosenkarka tym razem postanowiła bronić dobrego imienia przed kamerami.

 • Samolot Pink stanął w płomieniach! Co za koszmar!

  Piosenkarka Pink (39 l.) była o krok od tragedii. Los na szczęście jej tym razem sprzyjał...

 • Staranowana przez fotoreportera

  Piosenkarka i aktorka Nicole Ritchie trafiła do szpitala wskutek wypadku samochodowego, w którym uczestniczyła w Los Angeles.

 • Policja umywa ręce. Justyna Steczkowska przyłapana na kłamstwie?!

  Justyna Steczkowska (43 l.) twierdzi, że nie pojawiła się na koncercie Jose Carrerasa "mimo eskorty policji". Ta zaprzecza jednak, że pomagała piosenkarce dotrzeć na występ.

 • Paula Abdul: Osobisty dramat

  Paula Abdul, popularna niegdyś piosenkarka, a ostatnio jurorka amerykańskiej edycji "Idola", ujawniła dramatyczne zdarzenia ze swego życiorysu. Po dwóch katastrofach, w których uczestniczyła w ciągu kilku miesięcy, musiała przejść szereg operacji, a jej zdrowie było poważnie zagrożone.

Zdjęcia na temat: piosenkarka uczestniczyła
Wideo na temat: piosenkarka uczestniczyła
 • Gosia Andrzejewicz alkoholiczką? Celebrytka zabrała głos!

  Rzadko widywana na salonach Gosia Andrzejewicz powiedziała w wywiadzie dla Wideoportalu, że zaczęła czuć się zmęczona pojawiającymi się na jej temat plotkami. Postanowiła więc skupić się na karierze muzycznej. Piosenkarce przeszkadzało zwłaszcza to, że jej wizerunek funkcjonujący w mediach był zdecydowanie odmienny od tego, jaka jest w rzeczywistości. Najgorszą plotką, jaką przeczytała o sobie, była ta, że pije dużo alkoholu, co jak twierdzi, jest nieprawdą. W związku z fałszywymi...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1803.

  w nagraniu nowej płyty Uli, a piosenkarka daje mu do zrozumienia, że nadal jest dla niej ważny. Tymczasem w domu Pyrków zjawia się Waldemar Kniewski, by przeprosić Klarę za swoje zachowanie podczas