• Informacje na temat:

  piosenkarka wycofała

Artykuły na temat: piosenkarka wycofała
 • Edyta Górniak triumfuje! Dziadkowie Allana wycofali pozew!

  ...została odwołana. Piosenkarka twierdzi dziś, że wcale nie utrudnia dziadkom kontaktu z wnukiem, chce tylko, by te spotkania odbywały się w jej obecności. Nie ma do nich bowiem zaufania, zwłaszcza że...

 • Taylor Swift idzie na wojnę ze Spotify!

  Wokalistka, która swym najnowszym albumem ma okazję pobić rekord sprzedaży, usunęła z serwisu streamingowego wszystkie swoje utwory oprócz jednego, znajdującego się na ścieżce dźwiękowej "Igrzysk Śmierci"

 • Justyna Majkowska została mamą! To dlatego wycofała się z mediów!

  Justyna Majkowska (40 l.) z momentem odejścia z zespołu Ich Troje straciła na swojej popularności. Ostatnio jednak całkowicie zniknęła z show-biznesu i w końcu wiadomo, dlaczego tak się stało!

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Selena Gomez zachwyca wyglądem! Pojawiła się na ślubie kuzynki!

  Ostatnimi czasy Selena Gomez wycofała się z życia publicznego oraz ograniczyła korzystanie z social mediów.  Rzadko publikuje posty na Facebooku czy Instagramie, choć jeszcze kilka miesięcy temu(...) się na ślubie swojej kuzynku. Artystka była ubrana w długą czarną suknię.  Dlaczego piosenkarka postawiła na takie kolory? Okazało się, że kuzynce Seleny zależało, aby wszystkie druhny były ubrane...

 • Avril Lavigne "Give You What You Like": Kanadyjka wśród świec

  Do sieci trafił najnowszy teledysk kanadyjskiej wokalistki Avril Lavigne. Klip ilustruje singel "Give You What You Like".

 • Mąż wycofał Kozidrak z "Bitwy na głosy"?

  Piosenkarka miała poprowadzić chór ze swojego rodzinnego miasta, Lublina, otrzymując za to gigantyczną gażę - 320 tys. zł, czyli o 20 tys. więcej niż wynosi honorarium Edyty Górniak - donosiło "Na żywo". Producenci krzywili się na taką sumę, jednak ulegli. Miała to być świetna okazja do promocji nowej płyty Bajmu, którą zwiastuje singiel "Blondynka". Jednak - jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy...

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Rena Rolska zrezygnowała z kariery dla syna. Dziś bardzo za nim tęskni

  Rena Rolska (86 l.) z życia estradowego wycofała się, gdy ogłoszono stan wojenny - zrobiła to dla ukochanego syna Grzegorza. "Nie śpiewam od roku 1981, tym bardziej się dziwię, że mimo tych lat ciszy ktoś mnie pamięta" - mówi.

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

Wideo na temat: piosenkarka wycofała
 • Maryla Rodowicz w kusej mini w "Dzień dobry TVN"

  Maryla Rodowicz była ostatnio gościem specjalnym w programie "Project Runway". Na kanapie "Dzień dobry TVN" piosenkarka zdradziła jednak, że gdy poinformowano ją, iż w show będzie musiała pokazać co nieco, wpadła w popłoch i chciała się wycofać. Co ciekawe, w studiu śniadaniówki 70-latka pojawiła się w... kusej mini! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Obrażona Edyta Górniak w "Pytaniu na śniadanie"

  załagodzić sytuację, piosenkarka kontynuowała: "Nie wiem, skąd takie spostrzeżenie". Na słowa prezentera, że Edyta Górniak wygląda na "trochę wycofaną", gwiazda zripostowała bardzo ostro. "Ale