• Informacje na temat:

  piosenkarka zasługuje

Artykuły na temat: piosenkarka zasługuje
 • Powstanie serial lub film o Beacie Kozidrak?

  Jedna z najlepszych i najpopularniejszych polskich piosenkarek - Beata Kozidrak - być może doczeka się... serialu lub filmu o sobie! - Ona po prostu na to zasługuje - twierdzi mąż wokalistki Bajmu.

 • Katy B w żałobie

  W miniony weekend zmarł brat brytyjskiej wokalistki Katy B.

 • Proces o spadek po Villas dobiega końca

  Sprawa dotycząca spadku po Violetcie Villas ma zakończyć się jeszcze w tym roku. Krzysztof Gospodarek (57 l.) liczy, że wyrok sądu będzie dla niego korzystny. Przypomnijmy, że piosenkarka w zamian za(...) sentymentalną. Marzy mu się, aby go wyremontować i urządzić tam muzeum, na które jego mama bez wątpienia zasługuje. "Należy się mamie i ludziom. Ciągle tam ktoś podjeżdża, by zobaczyć dom, kuracjusze...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Edyta Górniak (43 l.) nie widziała się z mamą od 9 lat. Przez ten czas wiele się wydarzyło. O trudnych sprawach piosenkarka dowiaduje się dopiero teraz.

 • Krytykuje w internecie 13-latkę

  Kontrowersyjna brytyjska piosenkarka Amy Winehouse postanowiła skrytykować za pośrednictwem internetu swoją chrześnicę, Dionne Bromfield.

 • Edyta Górniak najwybitniejszą artystką?

  Piosenkarka zwyciężyła w plebiscycie firmy Empik na osobowość 60-lecia.

 • Kylie Minogue broni Jacksona

  Kylie Minogue postanowiła odnieść się do wypowiedzi Michaela Jacksona dotyczących jego relacji z młodymi chłopcami. Gwiazdor przyznał, że zdarza mu się sypiać z dziećmi w jednym łóżku. Słynna australijska piosenkarka twierdzi, że wokaliście w miejsce ostrej krytyki należą się za to raczej słowa pochwały.

 • Gwiazdka Disneya w serialu

  SPOILER! Nastolatka Demi Lovato, piosenkarka, aktorka i dziewczyna jednego z Jonas Brothers, wystąpi gościnnie w "Chirurgach" już w nadchodzącym odcinku, zgodnie z informacjami E! Online.

 • Piosenkarka nie może chodzić

  Gwiazda pop Lady Gaga została zmuszona do odwołania koncertów w Ameryce z powodu zapalenia stawów.

Wideo na temat: piosenkarka zasługuje
 • Dziennik cwaniaczka

  Greg Heffley to dzieciak, dzięki któremu bycie cwaniaczkiem jest cool (i bohater książek Jeffa Kineya.) "Dziennik cwaniaczka" dokumentuje najtrudniejszy okres w życiu dziecka, które niebawem wkroczy w nastoletniość - gimnazjum. Greg uważa, że gimnazjum to najdurniejszy wymysł wszech czasów. Towarzyskie pole minowe, po którym poruszają się lamusy, kujony, luzaki, mięśniaki. Stolik, przy którym siedzisz w stołówce świadczy o twoim statusie społecznym. Greg uważa, że zasługuje na bycie na...

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...