• Informacje na temat:

  piosenkarka zatańczyła

Artykuły na temat: piosenkarka zatańczyła
 • "Taniec z gwiazdami": zatańczy Cleo albo Ciupa?!

  Już od jakiegoś czasu spekuluje się na temat najnowszej obsady 3. edycji "Tańca z gwiazdami". Wśród niemal pewnych uczestników wymienia się Cleo (31 l.), która na swoim koncie ma współpracę z Donatanem i występ na Eurowizji. Jednak, jak dowiedział się "Super Express", piosenkarka może stracić miejsce w show na rzecz modelki Oli Ciupy (24 l.), która - podobnie jak ona - zasłynęła dzięki...

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Natalia wreszcie zatańczy?

  Natalia Kukulska (31 l.) po raz kolejny otrzymała propozycję udziału w telewizyjnym show "Taniec z gwiazdami" i wiele wskazuje na to, że tym razem ujrzymy ja na parkiecie. Piosenkarka wkrótce wyda kolejną płytę, a udział w jednym z najpopularniejszym programie to najlepsza okazja do promocji płyty.

 • Tatiana Okupnik: Ciało na parkiecie? Intymna sytuacja

  - Udział w "Tańcu z Gwiazdami" pozwolił mi się zmierzyć ze słabościami - przyznaje Tatiana Okupnik w wywiadzie dla najnowszego 21. numeru "Tele Tygodnia". Piosenkarka jeszcze kilka miesięcy temu chodziła o kulach. Teraz stanie do finałowej bitwy o zwycięstwo w tanecznym show.

 • Toni Braxton miała nowotwór piersi

  Piosenkarka Toni Braxton ujawniła, dlaczego musiała zrezygnować z występu w finale amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami" - tydzień wcześniej lekarze usunęli 41- letniej artystce z piersi guzek.

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

 • Górniak: Taniec zmienił wszystko

  ..."Mam nadzieję, że to nie jest tak, że zatańczyłam zbyt nieudolnie i dlatego nie dotrwaliśmy do finału" - powiedziała Górniak po zakończeniu programu i dodała, że rozstanie z jej partnerem, Janem Klimentem będzie dla niej trudne: "Mam nadzieję, że go nie zawiodłam". Piosenkarka zapowiedziała, że po przygodzie z "Tańcem z gwiazdami" rozpocznie prace nad długo wyczekiwanym albumem. "Biorę oddech...

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Ostatnia salsa Vondráčkovej

  60-letnia Helena Vondráčková zakończyła swoją rywalizację w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie nie chcieli już podziwiać czeskiej piosenkarki.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.