• Informacje na temat:

  piosenkarka zbiera

Artykuły na temat: piosenkarka zbiera
 • Kylie Minogue: Długo się po tym zbierałam

  ..."Do dzisiaj się nie pozbierałam" - powiedziała słynna australijska piosenkarka. Zerwała zaręczyny na wieść o tym, że ukochany ją zdradza. Przez wiele miesięcy była w depresji i chodziła na psychoterapię. "Obecnie jestem w znacznie lepszej formie. Zaczęłam nawet pisać nowe piosenki - wyjaśniła dziennikarzom. - Wciąż jednak pozostaję pod opieką terapeuty". Zapytana o kolejny związek, odparła...

 • Marina And The Diamonds: Przyjaźnie i związki przestają być priorytetem (wywiad)

  Brytyjska wokalistka o greckich korzeniach, Marina Diamandis, opowiada nam o wrażeniu, jakie wywarła na niej Warszawa i o wielu innych rzeczach.

 • Agnieszka Chylińska świętuje sukces. Wydała kolejną książkę

  Agnieszka Chylińska (43 l.) nie zwalnia tempa i śmiało spełnia swoje marzenia. Właśnie ukazała się kolejna książka, która wyszła spod jej pióra. Na wydawaniu publikacji dla dzieci wokalistka zarobiła już niemało. Tymczasem zbiera gratulacje i ma powody do radości.

 • Anonimowe źródła związane z amerykańskim przemysłem filmowym twierdzą, iż Björk, znana islandzka wokalistka, ma szanse otrzymać za swój filmowy debiut, czyli rolę w obrazie "Tańcząc w ciemności" Larsa Von Tiera Oskara. Sama piosenkarka uważa taką wersję wydarzeń za nieprawdopodobną. Björk otrzymała już za rolę Czeszki Selmy, samotnej matki, Złotą Palmę w Cannes.

 • Honorata "Honey" Skarbek szczerze o swojej chorobie!

  Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że Honorata "Honey" Skarbek (21 l.) zmaga się z nowotworem. Piosenkarka jest zaskoczona całym zamieszaniem...

 • Naga Madonna na DVD

  Film "Swept Away" w reżyserii Guy'a Ritchiego, z Madonną w roli głównej, zbiera cięgi od krytyków, jednak producenci obrazu już myślą o edycji DVD obrazu. Ma ona być uzupełniona o sceny, których nie można było obejrzeć w kinie. W jednej z sekwencji Madonna prezentuje w całej okazałości swe wdzięki.

 • Ania Rusowicz wyszła ze szpitala

  To bardzo dobra informacja. Stan zdrowia Ani Rusowicz (30 l.) poprawił się na tyle, że piosenkarka mogła wrócić do domu...

 • Edyta już nie Górniak

  Edyta Górniak już od dłuższego czasu szykuje się do podboju Niemiec, a jej ostatni singel "Impossible" zbiera u naszych zachodnich sąsiadów bardzo pozytywne recenzje. Artystka zdradza tymczasem, dlaczego jej wydawnictwa są tam promowane tylko jej imieniem, opowiada także o spotkaniu z Erosem Ramazzottim.

 • Grażyna Błęcka-Kolska wraca na ekran. Zagra mrożące krew w żyłach sceny!

  ...i jestem w swoim świecie. Rozwiązuję problemy dnia codziennego jak każdy. Robię zakupy, remonty, koszę trawę, gotuję zdrowe potrawy. Zbieram pamiątki po córce - wyznała na łamach magazynu "Well...

 • Honey wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Czy producenci telewizyjnego programu "Taniec z gwiazdami" zamierzają zaangażować piosenkarkę Honey ze względu na jej chorobę nowotworową?