• Informacje na temat:

  piosenkarka zrezygnowała

Artykuły na temat: piosenkarka zrezygnowała
 • Irena Santor: Co ze zdrowiem piosenkarki?

  Sprawa wyglądała groźnie, bo w ciągu ostatnich kilku miesięcy Irena Santor (83 l.) nagle zaczęła odwoływać koncerty. Przed świętami Bożego Narodzenia zrezygnowała z występu w Siedlcach, w lutym i marcu odwołała kolejne, m.in. w warszawskim Teatrze 6. piętro. Wśród wielbicieli jej talentu zawrzało.

 • Żenujący playback Mariah Carey. Wideo

  Media za oceanem znęcają się nad amerykańską wokalistką Mariah Carey po tym, co pokazała podczas koncertu na Jamajce.

 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska została piosenkarką!

  Joanna Liszowska śpiewa od zawsze. Właśnie do sieci trafił jej premierowy singiel. Czy to oznacza, że gwiazda "Przyjaciółek" zrezygnuje z roli w serialu i zaangażuje się karierę wokalną?

 • Kto zabił Joan Rivers?

  Przyczyny śmierci Joan Rivers wciąż budzą kontrowersje. Dotychczasowe śledztwo wykazało, że prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia może być błąd lekarzy.

 • Beata Kozidrak zrezygnowała z nazwiska męża!

  Choć w powszechnej świadomości piosenkarka znana jest jako Beata Kozidrak, to w oficjalnych dokumentach od 37 lat nosi jednak nazwisko męża.  Ten fakt musiał gwieździe na tyle uwierać, że zaraz po zakończeniu rozprawy rozwodowej ruszyła załatwiać resztę formalności.  Jak donowi "Fakt", Beata w sądowej stylizacji udała się do urzędu miasta! "Teraz, gdy już nie jest żoną Andrzeja Pietrasa, chce się...

 • Natasza Urbańska: Zwariowałam na punkcie córki

  Natasza Urbańska, która jest jedną z uczestniczek telewizyjnego show "SuperSTARcie", mimo aktywnego życia zawodowego, godzi pracę na scenie z rolą... matki. Artystka opowiada, jak bawi się z córką, która, jak przyznaje, jest dla niej najważniejsza.

 • Rena Rolska zrezygnowała z kariery dla syna. Dziś bardzo za nim tęskni

  .... Śpiewała "Piosenka prawdę ci powie". Oczarowała go. Namówił ją do udziału w festiwalu, i sam ją przygotował do występu. Wygrała. - I zostaliśmy razem na 43 lata - mówi piosenkarka. - Mąż był aktorem...

 • Znamy przyczynę śmierci Joan Rivers

  Przyczyny śmierci Joan Rivers budziły wiele kontrowersje. Podejrzewano, iż prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia mógł być błąd lekarzy. W czwartek, 16 października, nowojorski lekarz sądowy w wydał orzeczenie, z którego wynika, że Joan Rivers zmarła w wyniku uszkodzeń mózgu powstałych na skutek niedotlenienia po podaniu propofolu.

 • Tatiana Okupnik: Bajeczne życie Tatiany Okupnik w Stanach. Zrezygnowała z kariery dla rodziny!

  ...prasy. Mówię o sesjach, bo oczywiście, jeżeli ktoś je nam pstryknie, to nie zamierzam się chować, bo nie wstydzę się tego mężczyzny - wyznała piosenkarka krótko po ślubie. Swojej obietnicy Tatiana(...), piosenkarka podjęła życiową decyzję, by powiększyć rodzinę. W okolicy Bożego Narodzenia uradowana, oznajmiła mężowi, że zostaną rodzicami. 2 września, czyli w dniu swoich 38. urodzin, Tatiana...

 • Tina Turner: 75 lat królowej rocka

  Jej utwory i charakterystyczny wokal zna niemal każdy. Swoją charyzmą mogłaby obdarzyć kilka innych wokalistek młodszego pokolenia. Tina Turner kończy 75 lat.

Zdjęcia na temat: piosenkarka zrezygnowała