• Informacje na temat:

  piosenkarki całą

Artykuły na temat: piosenkarki całą
 • Polska piosenkarka Kasia Nova aresztowana w Egipcie!

  Kasia Nova poleciała do Egiptu, by nagrać tam teledysk do swojej nowej piosenki. Klip oczywiście miał być bardzo seksowny, o co wokalistka już się postarała. Nova wiła się do kamery, kręciła biodrami i kusiła ponętnymi kształtami. Wtedy stało się coś niespodziewanego... "Nagle zza skał i wydm wyłonił się... patrol policji! Funkcjonariusze przerwali zdjęcia i zaprosili całą ekipę na komisariat...

 • Giorgio Armani atakuje Madonnę: Potrafi być trudna

  Słynny projektant Giorgio Armani przerzucił całą winę za upadek Madonny na Brit Awards 2015 na wokalistkę.

 • "Pierwsza miłość": Miał słabość do młodziutkich piosenkarek, ale marzył o kobiecie... na dłużej

  Jan Wieczorkowski, czyli mecenas Łukasz Magnus z „Pierwszej miłości”, był kiedyś bardzo kochliwy. Zanim się ożenił, zmieniał dziewczyny jak rękawiczki. Szczególnie upodobał sobie... piosenkarki. Z młodszą o 16 lat Moniką Brodką planował nawet ślub!

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Roksana Węgiel zmiażdżyła Agatę Dudę! Oto cała prawda

  ...zapłacić, by wylicytować ten element garderoby od młodej piosenkarki.  A, co z sukienką Agaty Dudy? Niestety, cieszy się ona dużo mniejszą popularnością. Kreacja pierwszej damy, póki co jest warta...

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Izabela Trojanowska została piosenkarką dzięki Karolowi Wojtyle

  ...wspólnych wojaży - mówi "Dobremu Tygodniowi" Izabela. Wyprawa do Wiecznego Miasta będzie dla piosenkarki wyjątkowa. Trojanowska chce pomodlić się przy grobie papieża Polaka i podziękować za to, że nadał...

 • Nick Cave i Kylie Minogue: Pamiętacie ten duet?

  To był bez wątpienia jeden z najbardziej niespodziewanych i zaskakujących duetów w historii muzyki rozrywkowej. Jeszcze bardziej zdumiewający stał się sukces, jaki odniosła zaśpiewana przez Nicka Cave'a i Kylie Minogue piosenka "Where The Wild Roses Grow", o której w najnowszym wywiadzie dla "Telegraph" opowiada australijski wokalista.

 • Przyjaźń w cieniu tragedii. Cała prawda o relacji Moniki Kuszyńskiej i Otylii Jędrzejczak!

  Przed laty zarówno Monika Kuszyńska (40 l.), jak i Otylia Jędrzejczak (36 l.) przeszły przez piekło. Słynna pływaczka straciła w tragicznym wypadku swojego brata, a piosenkarka doznała poważnego wypadku, który całkowicie odmienił jej życie. W tych ciężkich chwilach były dla siebie wsparciem. Dopiero po latach zdradziły, jak zrodziła się ich przyjaźń.

 • Anastacia po raz pierwszy w Polsce

  Amerykańska wokalistka Anastacia po raz pierwszy zaśpiewa w Polsce! Koncert odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku w warszawskiej Stodole.

Wideo na temat: piosenkarki całą
 • Doda wyznała całą prawdę o swoim ślubie!

  Doda (34 l.) w wywiadzie dla Wideoportalu wyjaśniła, dlaczego wzięła ślub w tajemnicy. Chciała przeżyć ten wyjątkowy dzień tak, jak każda inna panna młoda. Sama uroczystość przeszła jej oczekiwania. Przyznała, że Emilowi Stępniowi, swojemu świeżo poślubionemu małżonkowi, może ufać i powierzać mu swoje sekrety. Jednak sporym zgrzytem okazała się natarczywość paparazzich, którzy po ich powrocie otoczyli piosenkarkę i jej małżonka na lotnisku w Warszawie. (Wideoportal/x-news).

 • Doda: Mama czuje się już dobrze

  pogorszenia stanu zdrowia mamy piosenkarki. Wszystko wskazuje jednak na to, że liczne konsultacje lekarskie i specjalistyczne leczenie przyniosły skutek. – Mama czuje się bardzo dobrze. Minął równo(...) do świętowania. Na całą rodzinę spłynął spokój, bardzo się z tego wszyscy cieszymy – mówi Dorota „Doda” Rabczewska. Doda podkreśla, że ta wiadomość przyniosła ogromną ulgę całej rodzinie. Teraz

 • Steczkowska: Przejadam się w święta

  W tegoroczne Boże Narodzenie Justyna Steczkowska będzie gościć u siebie całą swoją liczną rodzinę. Piosenkarka opowiedziała, jak w jej domu wyglądają przygotowania do wspólnego świętowania.

Dyskusje na temat: piosenkarki całą
 • Re: "Klan": Joanna Żółkowska nie chciała być nagim ozdobnikiem...

  Ano właśnie. One takie wszystkie. Artystki. Nie ważne, aktorki, malarki, rzezbiarki. Ale najtrudniej to mają piosenkarki. Bo one pracując w branży, jakby nie było muzycznej muszą zaraz na początku zdawać egzamin z gry na mientkim flecie. A to jest najtrudniejszy instrument do opanowania. Od tego zależy ich całą pozniejsza kariera.