• Informacje na temat:

  piosenkarki ciągle

Artykuły na temat: piosenkarki ciągle
 • Urszula: Wielka radość w domu piosenkarki. Dziecko w drodze!

  ...potrafi usiedzieć spokojnie, ciągle coś wymyśla, kreuje. Bardzo przypomina mi w tym swojego tatę - mówi o synu Urszula. Pierworodny jest owocem miłości piosenkarki i kompozytora Stanisława Zybowskiego...

 • Marcelina Zawadzka: Odpocznę później

  W obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami" konkurencja jest ogromna. Znana piosenkarka zadziwia kunsztem, lubiana aktorka fruwa jak motyl. Ale jest dziewczyna, która w tańcu robi niesamowite postępy. Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, też ma wielkie szanse na Kryształową Kulę.

 • Edyta Górniak: przyjaciel piosenkarki wyjawia prawdziwe powody rozstania

  Szczęśliwy związek chyba nie jest jej pisany. Edyta Górniak (44 l.) na Instagramie ogłosiła śmierć kolejnej miłości w swym życiu. Co za tym stoi? Głos w sprawie zabrał przyjaciel diwy.

 • Chajzer, Witkowski, Jędrzejczak i Klich w "Ugotowanych"

  Cztery odcinki specjalne "Ugotowanych" będą pełne niespodzianek. Nie chodzi tu tylko o tajemnicze, fantazyjne nazwy dań. Poznamy także parę sekretów z życia gwiazd, a nawet będziemy świadkami małych skandali!

 • Doda wściekła! Wszystko przez Rozenek! Piosenkarka ujawnia prywatne wiadomości!

  ...musiały najwyraźniej przypaść do gustu Dodzie, która postanowiła go podkupić Gośce!  "Ciągle do niego dzwoni. Próbuje zdobyć informację, ile Rozenek mu płaci, żeby zaproponować mu wyższą stawkę. Bartek...

 • Dorota Wellman najchętniej przeczytałaby wszystko

  "Bardziej interesuje mnie życie innych ludzi niż fikcja i historie wymyślone" - mówi Dorota Wellman, która głównie czyta biografie. Uwielbia również literaturę socjo- i psychologiczną oraz kryminały. "A bez gazety nie wyobrażam sobie poranka" - przekonuje dziennikarka.

 • Doda ciągle zmaga się z problemami zdrowotnymi

  Wygląda na to, że Doda (32 l.) wciąż ma kłopoty z kręgosłupem. Niedawno do mediów trafiły zdjęcia wokalistki, która wychodziła z jednej z warszawskich klinik.

 • Renata Przemyk: Być jak Lara Croft (wywiad)

  W rozmowie z Interią Renata Przemyk opowiada, jak "okłamuje" swoich najbliższych, dlaczego nie została telewizyjną jurorką i co łączy ją z Larą Croft, bohaterką słynnej gry komputerowej.

 • Łukasz Nowicki ciągle nie może ułożyć sobie życia!

  Od rozwodu aktora Łukasza Nowickiego (42 l.) z piosenkarką Haliną Mlynkovą (38 l.) minęły już trzy lata. W tym czasie piosenkarka zdążyła zakochać się w czeskim producencie muzycznym, Leszku Wronce (53 l.), a 14 lutego tego roku została jego żoną. Dziś powtarza, że jest szczęśliwa i spełniona z nowym mężczyzną u boku. Tymczasem Łukasz Nowicki ciągle nie może ułożyć sobie życia na nowo. Aktor...

 • Eurowizja 2014: "Byliśmy w mniejszości seksualnej"

  Donatan komentuje eurowizyjne zwycięstwo brodatej piosenkarki Conchity Wurst i zamierza nakłonić współpracujące z nim wokalistki i modelki do... zapuszczenia zarostu.

Zdjęcia na temat: piosenkarki ciągle
Wideo na temat: piosenkarki ciągle
 • Magda Femme o Michale Wiśniewskim: Nie chcę pamiętać

  tak mdły temat. Ciągle ktoś czegoś ode mnie chce, a to jest dla mnie tak odległa przeszłość, że w ogóle nie chciałabym jej pamiętać. Bo po co? - mówi wokalistka.

 • 18 spotkań przy stole

  Uliczny muzyk usiłujący odzyskać straconą miłość, dwóch skacowanych przyjaciół przy śniadaniu, aktor gotujący dla ukochanej, która nigdy nie przychodzi, dwóch kochanków ukrywających się przed światem, kucharka marząca o karierze piosenkarki, zagubiony Macedończyk, starsi państwo jedzący w milczeniu... Wszystkie te historie łączą się w jedną krążącą nieustannie wokół stołu i jedzenia. Jeden dzień, 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji i 6 historii starych i nowych miłości: tych szczęśliwych, tych,...

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...