• Informacje na temat:

  piosenkarki courtney

Artykuły na temat: piosenkarki courtney
 • Ups! Takiej wpadki w programie na żywo jeszcze nie było. Pupa Courtney Act w "Celebrity Big Brother"

  Podczas transmitowanego na żywo przez brytyjską telewizję odcinka "Celebrity Big Brother" doszło do zaskakującej sytuacji. Jedna z uczestniczek show, drag queen Courtney Act, prezentując się publiczności i schodząc ze stromych schodów, potknęła się i zaliczyła wpadkę - jej cekinowa sukienka ześlizgnęła się z bioder na ziemię, odsłaniając intymne miejsca zaklejone taśmą. 35-latka, której prawdziwe...

 • Courtney Love pogodziła się z córką

  Po raz pierwszy od pięciu lat Courtney Love i Frances Bean Cobain były widziane razem.

 • Zaawansowana anoreksja Courtney Love

  ...45-letnia piosenkarka i aktorka zaczęła się odchudzać w ubiegłym roku - wtedy rzeczywiście miała do zrzucenia kilka zbędnych kilogramów. Obecny wygląd Courtney wskazuje jednak na to, że ograniczanie jedzenia wymknęło jej się spod kontroli...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Courtney: Chciałam wyskoczyć z okna

  Wokalistka Courtney Love zaapelowała do swojego przyjaciela Marlona Richardsa, syna słynnego gitarzysty Rolling Stones, o pomoc w walce z jej "uzależnieniami".

 • Courtney Love, amerykańska wokalistka i wdowa po Kurcie Cobainie, zamierza sprzedać swój wart 4 miliony dolarów dom w Los Angeles i przenieść się do Nowego Jorku. Powodem takiej decyzji jest ciągły strach przed prześladującą ją od dłuższego czasu kobietą.

 • Courtney chciała wciągnąć prochy Kurta!

  Nick Strauss, dziennikarz i pisarz, w swojej najnowszej publikacji przywołuje pewien wieczór sprzed lat, kiedy gościł w domu Courtney Love w Los Angeles. Uzależniona od narkotyków piosenkarka pokazała mu wówczas torbę z prochami męża i zaproponowała wciągnięcie ich przez nos! "Powiedziała, żebym poczęstował się pierwszy" - wspomina. Przypomnijmy, że Love w 2010 roku przyznała, iż zdarza jej się...

 • Courtney Love gwałtownie zaprzeczyła niedawnym doniesieniom mediów, jakoby pozostało jej zaledwie kilka dni życia. Kontrowersyjna artystka jest, według własnych słów, okazem zdrowia fizycznego i psychicznego. Stwierdziła również, że uporała się z narkotykowym nałogiem.

 • Love zdemolowała pokój hotelowy

  Wygląda na to, że kontrowersyjna piosenkarka Courtney Love powróciła do swoich rock'n'rollowych korzeni. Gwiazda doszczętnie zdemolowała w kilka godzin swój pokój hotelowy.

 • Courtney Love znów w sądzie

  Kalifornijski sędzia Rand Rubin w środę, 10 sierpnia, nakazał Courtney Love, wdowie po Kurcie Cobainie z Nirvany, stawienie się w sądzie w Los Angeles. 19 sierpnia wokalistka ma odpowiedzieć na zarzuty o narkotyzowanie się w okresie próbnym, gdy objęta jest dozorem sądowym.