• Informacje na temat:

  piosenkarki czerwonymi

Artykuły na temat: piosenkarki czerwonymi
 • Andrzej Jaroszewicz: Burzliwe życie "czerwonego księcia"!

  Syn premiera Piotra Jaroszewicza w PRL-u wiódł życie, o jakim inni mogli tylko pomarzyć...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Celebrytka pozowała w całkowicie prześwitującej sukience w Cannes!

  Do Cannes co roku przyjeżdża cała plejada gwiazd. Oprócz aktorów można tam spotkać także piosenkarki, modelki oraz różnych mało znanych celebrytów, którzy jakimś cudem dostali zaproszenia. We wtorek, 14 maja, na czerwonym dywanie pozowała tajemnicza brunetka, która przyciągała uwagę swoim osobliwym strojem. Założyła bowiem sukienkę, która była całkowicie przezroczysta, przez co wszyscy mogli...

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • 10-letnia córka Natalii Kukulskiej wegetarianką. Znana mama nie szczędzi krytyki!

  Natalia Kukulska (39 l.) pochwaliła się, że jej córka Ania (10 l.) jest wegetarianką. Piosenkarka nie wierzy jednak, że wytrwa ona w postanowieniu i nie sięgnie po krwiste steki czy sycącą zupę drwala.

 • To piosenkarki lansują trendy

  Nowymi gwiazdami okładek magazynów i muzami projektantów mody zostały piosenkarki. Wystarczy przejrzeć okładki prestiżowych magazynów, żeby dostrzec, że modelki, aktorki, a nawet pierwsze damy, ustąpiły miejsca takim gwiazdom pop, jak Lady GaGa i Rihanna.

 • Anna Jantar: Jej życie skrywa jeszcze wiele tajemnic...

  Katastrofa lotnicza 14 marca 1980 roku przerwała życie Anny Jantar (†29 l.) w niezwykle trudnym momencie. Choć jako piosenkarka święciła tryumfy, jej życie prywatne było na ostrym zakręcie. Kto wie, co by się wydarzyło, gdyby dane jej było wrócić?

 • Jacyków obraża (ocenia) piosenkarki

  Tomasz Jacyków postanowił scharakteryzować image dwóch polskich wokalistek - Kasi Novej i Margo.

 • Halina Frąckowiak: Wróżka powiedziała jej, że nie oszuka losu

  Trudno w to uwierzyć, ale to prawda. Piosenkarka, z którą festiwalowa widownia śpiewała "Bądź gotowy dziś do drogi" i "Małego elfa", 10 kwietnia kończy 70 lat! Jej młodość przepełniona była sukcesami oraz szczęśliwymi chwilami, ale nie brakowało także tragicznych momentów. Jednym z nich był wypadek, z którego ledwo uszła z życiem...

 • Numer 1. świeci na czerwono

  Na szczycie amerykańskiej listy najpopularniejszych albumów zadebiutowała płyta rapera Ludacrisa zatytułowana "Red Light District" ("Dzielnica czerwonych latarni"). Zeszłotygodniowy numer jeden, album Jay'a-Z i Linkin Park "Collision Course", ledwie utrzymał się w pierwszej dziesiątce.