• Informacje na temat:

  piosenkarki ich troje

Artykuły na temat: piosenkarki ich troje
 • Michał Wiśniewski namawia Justynę Majkowską, by wróciła do Ich Troje! Zgodzi się?

  Justyna Majkowska (38 l.) przed laty odnosiła wielkie sukcesy wraz z grupą Ich Troje. Z własnej woli odeszła z zespołu, ale nie żałuje tej decyzji. Do tej pory do zmiany zdania i powrotu namawia ją Michał Wiśniewski (43 l.), lecz ona pozostaje nieugięta.

 • Polskie gwiazdy gratulują siatkarzom

  Niedzielne (21 września) zwycięstwo polskich siatkarzy w finale mistrzostw świata nie pozostało bez echa w muzycznym show-biznesie - choć nie wszyscy mogli sobie pozwolić na obejrzenie spotkania.

 • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka: oto kulisy ich małżeństwa

  Natalia Kukulska (41 l.) i Michał Dąbrówka (45 l.) tworzą udany związek. Jak tak naprawdę, na co dzień wygląda ich małżeństwo? Okazuje się, że mocno się wspierają także w sprawach zawodowych i spędzają razem mnóstwo czasu. Czyżby to była recepta na sukces?

 • Doda w Ich Troje?

  Michał Wiśniewski planował zwerbować Dodę w szeregi swojego zespołu!

 • Halina Mlynkova nie chce mieć więcej dzieci?!

  ...nieprównanie bardziej" - twierdzi znajoma piosenkarki w rozmowie z "Faktem". Dodaje, że Mlynkova nie chciałaby również znów przerywać kariery. Uważa też ponoć, że jej syn oraz troje dzieci jej męża to(...)Piosenkarka i czeski producent w Walentynki tego roku powiedzieli sobie "tak". Media fascynowały się ich ślubem jeszcze na długo przed uroczystością. Para odbyła już podróż poślubną i teraz...

 • Mandaryna obawia się Michała Wiśniewskiego?

  Była żona wokalisty grupy Ich Troje planowała wydać biografię z pikantnymi szczegółami pożycia z gwiazdorem. Ostatecznie Marta Wiśniewska wycofała się z tego pomysłu. Powód?

 • "Doda zrzyna z Ich Troje"

  Michał Wiśniewski postawił odważną tezę: uważa, że Doda od lat kopiuje jego pomysły sceniczne i styl Ich Troje.

 • Ich troje czyli młoda Polska

  "Demakijaż" , Polska 2009, Film Polski, 110', premiera kinowa 13 listopada 2009 roku.

 • Patrycja Markowska: Mój związek z Jackiem nie należy do najłatwiejszych!

  Patrycja Markowska (38 l.) i Jacek Kopczyński (47 l.) są razem od kilkunastu lat. Ich związek przechodził różne zawirowania, z których jednak zawsze udawało im się wychodzić obronną ręką. Jeszcze jakiś czas temu media rozpisywały się o ich rozstaniu, co okazało się wyssaną z palca plotką. W szczerym wywiadzie piosenkarka opowiada o trudach wspólnego życia, macierzyństwie oraz o tym, jak to jest...

 • "Żona wierzy, że mam HIV"

  Dalszy ciąg konfliktu Michała Wiśniewskiego i Magdy Femme. Była żona piosenkarza dysponuje ponoć wstrząsającymi informacjami na temat zdrowia lidera Ich Troje.

Wideo na temat: piosenkarki ich troje
 • Magda Femme o Michale Wiśniewskim: Nie chcę pamiętać

  Magda Femme ucina wszelkie rozmowy na temat Michała Wiśniewskiego i nie chce opowiadać o relacjach z byłym mężem. Piosenkarka uważa ten etap w swoim życiu za zamknięty i nie chce do niego wracać. Femme była pierwszą żoną lidera zespołu Ich Troje. Ich małżeństwo trwało 5 lat. Teraz są skłóceni i nie utrzymują ze sobą kontaktu. - Naprawdę nie rozmawiajmy już po 15 latach o tym, bo to jest już