• Informacje na temat:

  piosenkarki zdradził

Artykuły na temat: piosenkarki zdradził
 • Ania Rusowicz urodziła! Piosenkarka zdradziła płeć i imię!

  Ania Rusowicz (34 l.) 16 sierpnia urodziła swoje pierwsze dziecko. Wokalistka wraz z mężem Hubertem Gasiulem (38 l.) powitała na świecie syna.

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Mesut Oezil zdradził swoją dziewczynę!?

  Niemieckie media żyją problemami w związku piłkarza Mesuta Oezila (26 l.) i piosenkarki Mandy Capristo (24 l.). Mężczyzna ponoć zdradził swoją ukochaną, na co dowody przedstawił inny piłkarz, Christian Lell (30 l.).

 • Halina Mlynkova: Program i ślub

  Halina Mlynkova pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland". Nie będzie jednak jurorką, lecz gospodynią show!

 • Narzeczony Geri Halliwell zdradził jej sekret!

  ..., wygląda na to, że zabraknie teściów piosenkarki, którzy nie akceptują jej jako przyszłej synowej.   

 • Natalia Avelon po raz pierwszy w polskim serialu

  Piękna Polka, która do tej pory była znana i uznana za naszą zachodnia granicą, po raz pierwszy występuje w polskim serialu Natalię Avelon zobaczymy w "Na krawędzi 2" już w najbliższy czwartek, 2 października, o godzinie 22.05 w Polsacie.

 • Doda zdradzona! Aż trudno w to uwierzyć...

  W miniony weekend Dorota Rabczewska otrzymała od mężczyzny wiadomość na Instagramie, w której nieznajomy skomplementował wygląd jej piersi. Artystka postanowiła sprawdzić status tajemniczego wielbiciela, który przysłał jej odważny komplement. Wynik śledztwa piosenkarki był zaskakujący! Okazało się, że fan, który napisał wiadomość Dorocie, żyje od wielu lat w szczęśliwym związku i ma narzeczoną...

 • Joe Franklin, pionier talk-show, nie żyje

  Zmarł słynny amerykański radiowiec i pionier w prowadzeniu programów talk-show. Joe Franklin przez ponad 3 dekady robił wywiady z największymi sławami. Na koncie ma rozmowy m.in. z Charlie Chaplinem, Salvadorem Dali, Marilyn Monroe, Lizą Minnelli, Andym Warholem czy Madonną.

 • Zagraniczne media nie ustają w spekulacjach na temat powodów rozstania Mariah Carey (46 l.) i miliardera Jamesa Packera (49 l.).

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

Zdjęcia na temat: piosenkarki zdradził
Wideo na temat: piosenkarki zdradził
 • Sylwia Nowak zostanie piosenkarką! Zapendowska jest nią oczarowana!

  , predyspozycje" - zdradziła początkująca wokalistka. (WideoPortal/x-news)

 • Kelly Clarkson zdradziła płeć dziecka!

  Kelly Clarkson zdradziła płeć dziecka, którego się spodziewa. Na swoim Instagramie piosenkarka opublikowała zdjęcie 16-miesięcznej córeczki, opatrzone podpisem: „Rivers będzie miała małego braciszka”. Clarkson o swojej drugiej ciąży poinformowała podczas koncertu. Wokalistka rozpłakała się podczas występu i wyznała publiczności, że jest "totalnie w ciąży”. Ojcem dziecka jest mąż artystki, Brandon

 • Cheryl Cole zdradziła, że chodziła na terapię przez rok po urodzeniu dziecka Beara

  Cheryl Cole (36 l.) zdradziła, że chodziła na terapię. Piosenkarka zmagała się ze stanami lękowymi. Nie przyznawała tego nawet przed najbliższymi. Do walki o zdrowie psychiczne zachęciły ją narodziny jej syna, Beara. Chłopiec urodził się w marcu 2017 roku. (CoverVideo/x-news)