• Informacje na temat:

  piosenkarz który schudł

Artykuły na temat: piosenkarz który schudł
 • Ewa Bem schudła 15 kg!

  Gwiazda polskiej piosenki, 58-letnia Ewa Bem , jeszcze kilka miesięcy temu była w bardzo kiepskiej formie. Za namową męża i córek postanowiła jednak wziąć się w garść. Schudła 15 kg!

 • Krzysztof Krawczyk: Ludzie to wyczuwają

  Krzysztof Krawczyk marzy o płycie jazzowej z udziałem orkiestry. "Najlepiej, żeby to był Adaś Sztaba, ale on jeszcze o tym nie wie" - zdradził PAP Life. Piosenkarz w związku z jubileuszem 50-lecia swojej pracy artystycznej przyznaje, że ma coraz ambitniejsze plany.

 • Radosław Liszewski odchudził żonę! Jak to zrobił?

  Jedna decyzja zmieniła całe życie piosenkarza i jego żony!

 • Schudł i przypakował!

  Piosenkarz Robbie Williams pochwalił się nową muskulaturą.

 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  ...się również, że rodzinna tragedia zbliżyła ją do Pawła Deląga (45 l.), który również należał do przyjaciół jej ojca. Wygląda na to, że mimo wielkiej straty córka Kulczyka odnalazła też prawdziwą miłość(...) oświadczeniu wydanym tuż po śmierci White. Dla Filipa Chajzera (30 l.) rok 2015 był jednym z najokrutniejszych w jego życiu! W lipcu dziennikarz stracił bowiem swojego jedynego syna, który zginął...

 • Przestał ćpać i schudł

  Piosenkarz George Michael, od czasu wyjścia z więzienia jesienią zeszłego roku, przestał palić marihuanę. Dzięki temu gwiazdor zrzucił prawie 10 kilogramów.

 • Krzysztof Krawczyk pozazdrościł Szostak? Przeszedł na tę samą dietę!

  Gwiazdor odwiedził ostatnio ośrodek U Zbója w Gołubiu na Kaszubach, gdzie przeszedł na dietę dr Ewy Dąbrowskiej To ta sama dieta, na której ponad 20 kilogramów schudła Karolina Szostak, a niedawno skusiła się na nią Agnieszka Jastrzębska. Słynny piosenkarz dzięki tej diecie już ponoć czuje się o wiele lepiej: schudł, rozruszał ciało na ćwiczeniach i spacerach wokół jeziora, a także oczyścił...

 • Który więcej schudnie?

  Robbie Williams i Gary Barlow z zespołu Take That znów rywalizują! Przed zbliżającą się trasą koncertową brytyjskiego zespołu, jego najpopularniejsi członkowie zamierzają zrzucić jak najwięcej kilogramów.

 • Jacek Stachursky przesadził z siłownią. Jest unieruchomiony!

  Piosenkarz, który do tej pory żywił się energią słoneczną, uznał, że jest za gruby. Dlatego za cel postawił sobie, że do września schudnie 40 kilogramów! Jak już pisaliśmy, artysta zdołał zbić dopiero połowę. Niestety, ostatnio przydarzył mu się przykry wypadek, który może pokrzyżować jego ambitne plany. Jak donosi "Super Express", Stachursky tak mocno forsował się na siłowni, że nabawił się...

 • "Taniec z Gwiazdami": Polsat ujawnia listę gwiazd

  Aneta Zając, Joanna Moro, Klaudia Halejcio, Natalia Siwiec i Jacek Rozenek - te gwiazdy będzie można zobaczyć w nowym programie telewizji Polsat "Dancing with the Stars". Program wraca do polskiej telewizji po dwóch latach nieobecności.