• Informacje na temat:

  piosenkarz łukasz zagrobelny

Artykuły na temat: piosenkarz łukasz zagrobelny
 • Najpiękniejsi Polacy

  Gwiazdy ekranu i estrady, aktorzy, piosenkarze, sportowcy, ale i dziennikarze powalczą o tytuł Najpiękniejszej Polki i Najpiękniejszego Polaka w szóstej edycji organizowanego przez dwutygodnik Viva plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi".

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Pierwsza porażka Pudziana

  Siódmy odcinek "Tańca z gwiazdami" nie okazał się szczęśliwy dla Łukasza Zagrobelnego. Wokalista opuścił program po wykonaniu cha-chy. Najmniej punktów od jury dostał Mariusz Pudzianowski.

 • Łukasz Zagrobelny nie jest smętny

  - To nie jest smętny album - przekonuje wokalista Łukasz Zagrobelny, który promuje obecnie drugą solową płytę "Między dźwiękami".

 • Łukasz Zagrobelny wyleciał

  Popularny piosenkarz znalazł się za burtą programu "Taniec z gwiazdami".

 • Specjalny Łukasz Zagrobelny

  W poniedziałek, 14 lipca, ukaże się edycja specjalna debiutanckiego albumu Łukasza Zagrobelnego "Myśli warte słów". Z tej okazji o godzinie 18. piosenkarz będzie gościem programu "E-Misja" w INTERIA.TV .

 • Jak Zagrobelnemu uderzyła "sodówa"

  "Uwierzyłem, że jestem kimś wyjątkowym, że jestem gwiazdą. Bo gdy ludzie cię uwielbiają, zaczynasz tracić kontakt z rzeczywistością" - mówi wokalista Łukasz Zagrobelny.

 • Niezwykłe historie Łukasza

  Wraca Łukasz Zagrobelny. Jeszcze niedawno dobrze zapowiadający się debiutant, dziś popularny wokalista. "Między dźwiękami" to jego druga płyta, która ukazuje się w piątek, 24 kwietnia.

 • Nic pod publiczkę

  Nowy popowy idol, a także uznany wokalista musicalowy Łukasz Zagrobelny w środę, 24 października, był gościem czata portalu INTERIA.PL.

 • Pozytywne "Mówisz i masz"

  Do stacji radio wych trafił już nowy singel Łukasza Zagrobelnego zatytułowany "Mówisz i masz". Piosenki możecie posłuchać na stronach INTERIA.PL.

Wideo na temat: piosenkarz łukasz zagrobelny
 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...