• Informacje na temat:

  piosenkarz udawał

Artykuły na temat: piosenkarz udawał
 • Linda marzył, by zostać... piosenkarzem!

  Bogusław Linda, czyli podinspektor Marek Kaszowski z "Paradoksu", przyznał niedawno, że jako nastolatek marzył, by być sławnym piosenkarzem i wieść życie rockmana. Tymczasem nie chciano go nawet w szkolnym... chórze!

 • Justin Bieber: Przepraszam za moje aroganckie zachowanie

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber publicznie posypał głowę popiołem.

 • Policjantki i policjanci

  Załoga 06 udaje się do domu znanego muzyka disco polo, który zgłosił kradzież bardzo wartościowej gitary. Twierdzi, że ktoś zabrał mu oryginał i podłożył do futerału tanią podróbkę. Podejrzenia padają na ochroniarza z klubu, w którym piosenkarz dzień wcześniej grał koncert. Okazuje się, że osiłek faktycznie ma sporo na sumieniu. Ale czy jest kluczem do rozwiązania tej sprawy? W ciągu dnia Kowal...

 • Justin Bieber u Ellen DeGeneres: Robiłem rzeczy, które nie były najlepsze

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber konsekwentnie reperuje swój wizerunek, starając się przekonać wszystkich, że jest teraz "grzecznym chłopcem".

 • "Klan": Zakochał się i... już!

  Nieoczekiwanie piosenkarz rockowy Korbas (Marcin Kołaczkowski), syn kompozytora Arkadiusza Nowika (Daniel Olbrychski), wyzna miłość swojej agentce Uli (Monika Dryl)!

 • Robert Janowski o medialnym sukcesie: Nikogo nie gram, jestem sobą

  Robert Janowski, który od 18 lat niezmiennie prowadzi show "Jaka to melodia", uważa, że tak długą telewizyjną karierę zawdzięcza kilku cechom: zawsze jest sobą, nie traktuje uczestników swojego programu przedmiotowo, jest życzliwy i pomocny. Jego zdaniem na popularność trzeba długo i ciężko pracować.

 • Ivan Komarenko nie narzeka

  Ivan Komarenko (31 l.) robi dobrą minę do złej gry i udaje, że nie przejmuje się przegraną w finale piątej edycji "Tańca z gwiazdami". "Doszedłem aż do finału, zająłem drugie miejsce. To duży sukces." - mówi piosenkarz.

 • Agnieszka Warchulska: Nie dajmy się zwariować

  Przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, a na salony chodzi tylko, gdy musi. Wolny czas najchętniej spędza z mężem i dwoma synami. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać przebojowej doktor Lis.

 • Zenon Martyniuk nie posiada się z radości. Ale się dzieje!

  Zenek Martyniuk nie kryje szczęścia. Właśnie ruszyły zdjęcia do filmu o nim! - Staram się zaglądać na plan zdjęciowy od czasu do czasu. Wiadomo, że nie zawsze obowiązki na to pozwalają, ale czasami mi się to udaje - wyznaje piosenkarz.  Produkcją filmu "Zenek", który opowiada o fenomenie i bohaterach polskiego disco polo, zajęła się Telewizja Polska, a reżyserem obrazu jest Jan Hryniak. W rolę...

 • Pedofil udawał Justina Biebera

  Mężczyzna podający się w internecie za piosenkarza Justina Biebera i uwodzący nieletnie dziewczynki został skazany na 14 lat więzienia.

Wideo na temat: piosenkarz udawał
 • Jest już teledysk do piosenki Mateusza Magi! Udaje w nim, że uprawia seks z kobietą!

  Mateusz Maga chyba nie spodziewał się, że jego pierwsza piosenka wzbudzi aż takie emocje. Od kilku dni z jego "First kiss" nabija się bowiem cały polski internet! Uczestnik "Top Model" w show TVN miał problemy z wyartykułowaniem poprawnie jednego zdania, ale nie przeszkodziło mu to w zostaniu piosenkarzem. Celebryta postanowił zawalczyć tą piosenką o udział w Eurowizji. Właśnie pojawił się